календар подій

Календар подій

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

У Лавреньовці школярі мандрували життєвими стежками Тараса Шевченка

19.03.2019

У Херсонській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Б. А. Лавреньова продовжують роботу предметні студії «Українське слово проситься до тебе».

Впродовж тижня учням дев’ятих та п’ятих класів ЗОШ №55 було запропоновано літературні уроки «Жінки у творчості Шевченка» та «Стежинками долі Кобзаря».

Бібліотекарі читального залу підготували цікаві розповіді про життєвий шлях відомого поета, письменника, художника, громадського та політичного діяча Тараса Григоровича Шевченка від дитинства до останніх днів.

Учні дев’ятих класів довідались про романтичні  стосунки Шевченка з жінками. Мало кому в коханні так не щастило, як Шевченкові: вісім прекрасних жінок було в його житті, та, на жаль, жодна з них не подарувала поетові щастя.

П’ятикласники, мандруючи дитячими стежинками маленького Тараса, прослухали ранню поезію Кобзаря і торкнулися творчості Степана  Васильченка,  в основу якої покладено документальні факти з життя Шевченка. 

Школярі  здійснили віртуальну подорож до міста Черкаси в єдиний у світі музей однієї книги - музей «Кобзаря». Протягом всього заходу звучали пісні у сучасній обробці на слова поета, лунали вірші, демонструвались фрагменти  з документальних фільмів.

На завершення працівники книгозбірні запропонували учням вікторину «Сторінки Тарасового життя», на питання якої всі  вправно відповідали. 

Не залишився без уваги і перегляд літератури «Шляхами великого Кобзаря», де діти змогли погортати сторінки факсимільного видання знаменитої малої «Захалявної» книжечки та твори про великого поета.