календар подій

Календар подій

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Книжка на будь-який смак

03.06.2015

Нарешті почалися довгоочікувані літні канікули! Бібліотекарі відділу абонемента Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б. Лавреньова  запропонували замість обов’язкового читання книг за шкільною програмою контрастний відеоогляд «Будь-який каприз: драйв-книга, релакс-книга, еліт-книга, статус-книга, книга-шок, книга-сенсація».

На захід завітали учні 10 класу ЗОШ № 54. У формі церемонії нагородження премією «Оскар» працівники книгозбірні представили книги у різних номінаціях, що користувалися найбільшим попитом серед юнацтва протягом року.

У номінації «Книга-драйв» книжковий «Оскар» отримав науково-фантастичний роман О. С. Карда «Гра Ендера». Наступна номінація «Еліт-книга» принесла перемогу С. Кінгу з повістю «Ріта Хейворт, або Втеча з Шоушенка». А книга Дж. Гріна «Винуваті зірки» отримала перемогу у номінації «Статус-книга». «Шок-книгою» року стала інтригуюча історія Ренсома Ріггза «Будинок дивних дітей», яка найбільш зацікавила юних читачів.

У номінації «Книга-сенсація» нагороду  отримали два автори: С. Коллінз з трилогією «Голодні ігри» та В. Рот з триптихом: «Дивергент», «Інсургент», «Аллігент».

На завершення церемонії юним читачам запропонували книгу, що сприяє повноцінному релаксу. Казка, що бере початок  ще у Древньому Єгипті – про прекрасну дівчину, яка зустріла принца. Отже, в номінації «Релакс-книга» нагороду отримала «Попелюшка». Кожна номінація супроводжувалась трейлером екранізації.

P. S.  Одразу після заходу майже всі книги-переможці  розійшлись по руках бажаючих почитати.


X