календар подій

Календар подій

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Тепло дитячої посмішки

02.06.2015

До Міжнародного дня захисту дітей в Херсонській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Б.Лавреньова відбувся цикл заходів «Тепло дитячої посмішки».

Зранку до бібліотеки на «Літні бібліозабави» завітали діти з пришкільного табору відпочинку «Ластівка» на базі ЗОШ  № 55. На ганку їх зустрічали Баба Яга та Червона Шапочка, які запропонували дітям пізнавальну вікторину та жваву рухалку. Малеча радо виконувала завдання Бабусі Ягусі, кожного разу поринаючи в казковий світ.

Потім малюки завітали в гості до Червоної Шапочки -  у відділ абонемента, де на них чекала виставка-сюрприз «Подорож казковою Європою». За допомогою  цікавого оформлення з використанням казкових персонажів бібліотекарі вдало розкрили ідею виставки.

Команди по черзі мандрували  країнами Європи, поринали у казкові лабіринти європейських письменників, демонстрували ерудицію, кмітливість, начитаність. Разом з Червоною Шапочкою малеча заповнила карту Європи казковими персонажами.

Потім дітлахів запросили на «Ягусин кінозал» - у відділ мистецтв на перегляд улюблених мультфільмів. Втомлені, але задоволені діти сфотографувались на згадку про чарівне свято з казковими персонажами.

 

У читальній залі цього дня запрацювала справжня «Фабрика гарного настрою», яку відвідали діти із пришкільного літнього табору ЗНЗ №54.

Дарували їм приємний настрій не тільки бібліотекарі, а й маленькі перлинки, артисти вокального колективу «General School» на чолі з керівником Софією Рябенко.

Діти змогли не просто відпочити, а зробити це активно, адже на них чекала казкова вікторина та конкурсна програма, яку провели Пеппі Довгапанчоха, Мальвіна, Мері Поппінс та пірат Джим Гокінс. Учасники конкурсів отримали призи, прапорці з емблемою Міжнародного дня захисту дітей і солодощі.

«Фабрика гарного настрою» виправдала свою назву, адже в читальній залі лунав веселий та радісний сміх і панувала чудова атмосфера.


X