До Міжнародного дня захисту дітей в Херсонській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Б.Лавреньова відбувся цикл заходів «Тепло дитячої посмішки».
Зранку до бібліотеки на «Літні бібліозабави» завітали діти з пришкільного табору відпочинку «Ластівка» на базі ЗОШ № 55. На ганку їх зустрічали Баба Яга та Червона Шапочка, які запропонували дітям пізнавальну вікторину та жваву рухалку. Малеча радо виконувала завдання Бабусі Ягусі, кожного разу поринаючи в казковий світ.
У читальній залі цього дня запрацювала справжня «Фабрика гарного настрою», яку відвідали діти із пришкільного літнього табору ЗНЗ №54. |
![]() |
Дарували їм приємний настрій не тільки бібліотекарі, а й маленькі перлинки, артисти вокального колективу «General School» на чолі з керівником Софією Рябенко.
«Фабрика гарного настрою» виправдала свою назву, адже в читальній залі лунав веселий та радісний сміх і панувала чудова атмосфера.