календар подій

Календар подій

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Незвичайна компанія Сергія Демченка

Знайомство з історичною частиною Херсона, неможливо без відвідування цікавої Незвичайної компанії Сергія Демченка.
Складні та оригінальні металеві інсталяції, яких у Херсоні велика кількість, створив відомий художник, майстер із Білозерки Сергій Демченко.
Сергій створює шедеври зі звичайного непотребу. Матеріал для скульптур автор знаходить просто на купі металобрухту.
Кожна фігура містить десятки складових, які з легкої руки пана Сергія, неначе конструктор, гармонійно пасують одна до одної. Цей стиль у мистецтві зветься стімпанк.
Сергій Демченко за фахом художник-оформлювач і водночас - зварювальник, у своєму хобі якраз і поєднав дві професії. Автор не приховує, він далеко не єдиний майстер на Херсонщині, який створює стімпанк. Але роботи Сергія мають свою унікальність, його скульптури вміють рухатися, приміром, риба клацає щелепами і крутить хвостом.


Постійну прописку отримали його «загадкові тварини» просто посеред газонів на розі вулиць Михайловича та Полякова, де походжають птахи, схожі на викопних фороракісів, на дерево видряпуються величезна ящірка та комаха.


Скульптура велетенського динозавра, висота якого – 2 метри, довжина – 3 метри. Габарити роботи художника вражають. Фігуру тварини з тих, які багато мільйонів років тому вимерли на землі, автор створив з автомобільних запчастин. Праобразом слугувала картинка з інтернету, на якій було добре видно анатомічні характеристики динозавра.


Не так давно колекцію на вулиці Полякова доповнив головний герой роману Сервантеса – мандрівний рицар Дон Кіхот. Кумедну металеву фігуру рицаря доповнюють дерев`яні меч та спис. Дуже приваблюють вуси та борідка чоловіка, а також голова та шия, яка складена з безліч металевих деталей.


На вул. Театральній, 13, біля кафе “Old Street hall” розташувалася парочка незвичайних музикантів: саксофоніст та гітарист з колекції Сергія Демченка. Вони запрошують в кафе відпочити і підкріпитися.


Дорослі залюбки фотографуються на тлі чудернацьких істот пана Сергія, а малеча від них просто в захваті.
А на розі головної пішохідної вулиці та Потьомкінської поруч з рестораном «MIRACOLI» (вул. Суворова 7/9) стоїть гарненька рибка, на яку звертають увагу перехожі. Ця золота рибка теж з колекції Сергія Демченка і обіцяє виконати будь-яке Ваше бажання.

X