календар подій

Календар подій

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Херсонські колорити!

Інформаційно-бібліографічний відділ Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б. Лавреньова створив електронний ресурс «Незвичайні арт-об`єкти Херсонщини», який має два розділи: 
1. АРТ-ОБ'ЄКТИ (м. Херсон);
2. МУРАЛИ (Херсонська обл.). 

В Херсоні розташовані численні кам’яні споруди, металеві та дерев`яні фігури, що ховаються в парках, площах, скверах – там, де люди проводять своє дозвілля.
Завдяки міні-скульптурам Херсон стає все більш популярним. Це – непомітні на перший погляд об’єкти, які приваблюють своєю локальністю, нейтральністю та майже дитячою наївністю. Кількість незвичайних пам'ятників росте чи не щодня, і ми сподіваємось, що вони і надалі прикрашатимуть міський простір.
Другий розділ знайомить з «Мистецьким одкровенням Херсонщини», або як його ще називають – вуличне мистецтво або мурали. 
Не дивуйтеся, що у Херсоні ще немає великих муралів на багатоповерхівках, але перші кроки в цьому напрямку вже зроблено. За останні 10 років на вулицях міста, в райцентрах та окремих населених пунктах з’явилося чимало красивих вуличних картин.
Херсонці або гості нашого краю можуть просто прогулятися Херсонщиною, аби віднайти не дуже відомі, але оригінальні та найцікавіші арт-об’єкти  південної Таврії. 
Ви зможете побачити, на що здатні самобутні херсонські митці, їх фантазія та уява.
Всі ці композиції розкидані по різних куточках Херсона і  Херсонщини, а якщо вам не вдасться побачити їх усі наживо – зробіть це прямо тут і зараз 
Ми сподіваємося, що зможемо здивувати вас своєю добіркою, яка і надалі буде поповнюватися мистецькими цікавинками.

X