календар подій

Календар подій

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Португалія – це країна на самому краю Європи, але як тут іноді кажуть: “Якщо поглянути трохи по-іншому, ми в самому центрі між Європою та Америкою. Незаймана природа, гори і ліси, родючі долини, сади і виноградники, піщані дюни і покрите хвойними лісами узбережжя. На відкритих вітрам скелях, в мальовничих парках, в дрімучих провулках старого міста, в сільських садибах і замках - усюди відчувається слава легендарної епохи великих мореплавців Все це Португалія! Від стародавніх гір Серра да Ештрела, кристальних річок Тежу, Дору, Міньо і Гвадіана, до піщаних пляжів Лісабонської Рив'єри і Алгарве, від хвилястих пагорбів до безкрайніх просторів півдня Португалія надає можливість зробити для себе найбільш несподівані відкриття. В Португалії всюди можна зустріти частинку минулого, будь то незвичайна форма будівель старовинного замку, кам'яні собори або ж класично елегантні палаци. Португальська культура зазнала безліч впливів і, незважаючи на це, залишається яскравою і самобутньою.

Перлиною Португалії називають стародавнє мавританське місто Синтра, яке було резиденцією королів. Священні місця паломництва католиків з усього світу знаходяться в Португалії: на півночі країни в Брага знаходиться одна з головних святинь Португалії церква Дом Хесус, а в Фатіма - всесвітньо відоме святилище Богоматері.  Португалія — держава дивовижних контрастів. Бажаючи не відставати від сучасної Європи, деякі регіони країни виглядають по-європейськи стильно. Також є регіони, де шанують традиції. У Португалії збереглися поселення, де землю орють волами й продовжують носити чорний одяг.

Багатовікова історія держави залишала незгладимий слід на країну. Першими на території Португалії влаштувалися фінікійці, потім до влади прийшли римляни, залишивши як спадщину нові міста і якісні дороги. Євреї працювали фахівцями в медичній сфері та ремісниками. Маври були майстерними будівельниками фортець, вирощували дивовижні сади і зводили поселення, де химерним чином перепліталися вузькі вулички. Давайте разом будемо мандрувати цією дивовижною країною!

Симоліка  Португалії Визначні пам'ятки Культура та традиції


 

X