календар подій

Календар подій

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Обласна бібліотека для юнацтва ім. Б.А.Лавреньова підготувала нові видання на допомогу освітянам

02.03.2020

Інформаційно-бібліографічний відділ Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б. А. Лавреньова підготував рекомендаційні бібліографічні покажчики «Виховання в умовах нових стандартів освіти» та «Нова українська школа (НУШ)». 

Покажчики  знайомлять з передовим педагогічним досвідом у галузі навчання та виховання дітей, актуальними проблемами виховної роботи з молоддю, що знайшли відображення на сторінках періодичних видань, отриманих бібліотекою у 2019 році. 

Статті покажчика «Виховання в умовах нових стандартів освіти» згруповані в тематичних розділах за основними напрямами виховання. 

В публікаціях, включених до бібліографічного покажчика, висвітлено практичні рекомендації педагогічним працівникам щодо організації виховної роботи з учнівськими колективами та співпраці з батьками, соціалізація та розвиток лідерських якостей підростаючого покоління, краєзнавча робота з молоддю, формування інформаційної культури, психологія виховання,  профілактика насильства, жорстокості та дискримінації, булінг, розробки виховних заходiв та тренінгів.

Цього року вперше вийшов покажчик «Нова українська школа». Література в ньому систематизована в тематичних розділах відповідно до основних «Концептуальних засад реформування середньої освіти”. 

Публікації, що увійшли до посібника, висвітлюють загальні питання створення Нової української школи, містять практичні рекомендації педагогічним працівникам щодо розвитку компетентностей учнів, педагогіки партнерства, інтегрованого та проектного навчання, нестандартних форм роботи та ін., пропонують розробки уроків, занять, ігор та тренінгів. 
Окремі розділи присвячено питанням інклюзивної освіти та взаємодії практичного психолога з учасниками освітнього процесу.

Видання адресовані вчителям, вихователям, шкільним психологам, бібліотекарям. Ознайомитися з ними можна на сайті обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б. А. Лавреньова, а також завантажити та роздрукувати.
 


X