календар подій

Календар подій

      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

До Міжнародного дня людей з інвалідністю

02.12.2019

Напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю в Херсонській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Б.А.Лавреньова за ініціативи Корабельної районної у м. Херсоні ради відбувся святковий захід.

Почесними гостями свята стали люди, які попри інвалідність не втратили бажання жити активно і яскраво, творити і здійснювати свої мрії, допомагати іншим людям.  Дехто з них народився з інвалідністю, хтось отримав тяжкі каліцтва під час бойових дій або на виробництві.

Перед учасниками заходу – учнями ЗОШ №54, представниками громадських організацій, фахівцями структурних підрозділів Корабельної районної у м. Херсоні ради промайнули життєві історії ветеранів Другої світової війни Степаненка В.С., Решетова В.В., Перетяпка Д.К., учасника бойових дій в Афганістані Осадчука Ю.Р., волонтера Янченка Г.М., спортсменів Кухарського О.І. та подружжя Лебедєвих Михайла та Яни, актора-аматора Джангабаєва Данила, поетеси, журналістки  і майстрині-вишивальниці Гладиш Тетяни.

  

Із щирими, теплими словами до почесних гостей і учасників святкового заходу звернулася Наталя Євгенівна Чорненька – голова Корабельної районної у м. Херсоні ради.  Вона передала бібліотеці цінний подарунок – прапор з автографами бійців, що захищають сьогодні суверенітет України.

Партнерську підтримку і допомогу в організації свята надали Корабельна районна організація Товариства Червоного Хреста України, єврейський благодійний центр «Хесед Шмуель».

Музичним подарунком для всіх стали виступи віртуоза-акордеоніста Антона Мороза та студентів Херсонського музичного училища.

 

 


X