календар подій

Календар подій

 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Зустріч з майстринею Тетяною Шуляк

28.01.2019

У відділі мистецтв Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.А.Лавреньова відбулася презентація виставки творчого доробку херсонської  майстрині Тетяни Шуляк «Розмаїтий мистецький дивосвіт».

 Пані Тетяна розповіла старшокласницям ЗОШ №54, як довго, методом проб і помилок, шукала і знайшла своє улюблене захоплення, без якого тепер не уявляє свого існування. Та переборювати, долати перешкоди, навчатись новому, незнайомому майстрині подобається. Їй цікаві нові техніки, сучасні матеріали. Вона їх знаходить, освоює, а потім навчає своїх учнів, адже більше двадцяти років викладає малювання, працю в ЗОШ №12 м. Херсона.

Відверто, по-материнськи щиро, майстриня ділилася секретами своєї творчості з учасницями зустрічі. Найбільше вразили дівчат об’ємні картини в техніці папертоль, тож Тетяна Анатоліївна детально розповіла з чого починати, як краще підібрати тематику і відповідний папір. Тим, кого зацікавили дивовижні «старовинні» роботи в техніці пейп-арт, вона підказала, що дешевше для них використовувати туалетний папір, а не серветки.

Такого розмаїття надзвичайно цікавих, неповторних робіт, виконаних в незнайомих сучасних техніках, більшість присутніх ще не зустрічали. Жваве обговорення в невимушеній затишній атмосфері збагатило і надихнуло молодь на освоєння нових творчих вершин, а пані Тетяна отримала справжнє задоволення від спілкування з такими розумними, креативними і готовими переймати досвід, вчитися старшокласницями.

Презентацію виставки записувала знімальна група телеканалу «Скіфія». У захваті від робіт, від харизматичної авторки, дівчата в інтерв’ю поділились своїми враженнями, емоціями, а пані Тетяна – планами, ідеями, задумами.