календар подій

Календар подій

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Літній настрій

01.06.2013

В останні дні травня і першого літнього дня в бібліотеці не вщухав гомін дитячих голосів, музика і веселий сміх. Це продовжував працювати інтерактивний майданчик «Веселкове дитинство». І бібліотекарі справді запропонували дітям барвисте розмаїття розважальних, пізнавальних, ігрових заходів.

31 травня гостями книгозбірні були школярі загальноосвітнього навчального закладу №51. Для них бібліотекарі разом з керівником гуртка Центру дитячої та юнацької творчості Н.Костіною підготували майстер-клас «Літній настрій». Невеличка виставка творчих робіт гуртківців ЦДЮТ наочно продемонструвала дітям, що вільний час можна використати цікаво і з користю, створивши власними руками чудові іграшки і сувеніри.

Під керівництвом пані Наталі, за допомогою бібліотекарів учні  і самі зробили перші кроки у декоративно-ужиткове мистецтво. З набору простих матеріалів – кольорового паперу, пластиліну, фольги, застосувавши нескладні прийоми, хлопчики і дівчатка спробували створити такий собі «кактус». Через деякий час читальна зала буквально «розквітла» від дитячих робіт, що буяли яскравими барвами. Атмосфера творчого спілкування подарувала і школярам, і дорослим гарний настрій та ідеї для літнього дозвілля.

Коли учням запропонували взяти участь у шанс-вікторині «Угадай з трьох спроб», виявилось, що організатори трішки недооцінили дитячий запал і активність, а головне – відмінне знання казок і мультфільмів. Хлопчики і дівчатка наввипередки відповідали на запитання і добре, що солодких призів вистачило на всіх.

Завершила день екскурсія відділами бібліотеки. У відділі мистецтв школярам розповіли про багатий книжковий фонд, популярні журнали та інтерактивні проекти для молодших школярів – книжковий клуб «Країна Мультляндія», «Академію казкового олівця». Захоплення дітей викликали яскраві та майстерні вироби у техніці декупаж, витинанки та аплікації  учнів навчально-естетичного комплексу «Художня школа», представлені на виставці «Весняний розмай».

Не залишили байдужими юних відвідувачів і книжкові новинки, представлені на перегляді «Малювання: крок за кроком». Чудово ілюстровані видання, адресовані юним художникам, допоможуть їм  навчитися малювати кумедних персонажів та фантастичних звірів.

 Працівники відділу абонемента презентували книжкову виставку-гру «Казка вчить, як на світі жить». Виставку, що пропонує різноманіття народних і літературних казок, прикрасили ілюстрації та іграшки. Юним читачам запропонували міні-вікторину «Шляхами казкових пригод», на питання якої вони відповідали охоче і жваво.

 1 червня, у Міжнародний день захисту дітей, у бібліотеці панувала святкова атмосфера. На ганку школярів, що відпочивають у літньому таборі загальноосвітньої школи №1,  вітаннями зустрічала Книжкова Королева з «букетом» кольорових повітряних кульок. У залах бібліотеки на дітей чекали розважальні програми, ігри, вікторини, знайомство з книжковими виставками, мультиплікаційні попурі, солодкі сюрпризи.

Тож діяльність інтерактивного майданчика «Веселкове дитинство» завершилась! Але розпочалося літо, впродовж якого бібліотека запрошує своїх читачів у подорож на «Літньому бібліоекспресі» у країну розваг і читання.


X