календар подій

Календар подій

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Тиждень молодіжної книги: день книжкових героїв

24.04.2013

У самий розпал Тижня молодіжної книги, який вже четвертий рік поспіль проводить наша бібліотека до Всесвітнього дня книги і авторського права, у відділі мистецтв відбувся літературний фотосалон «Створи книжковий образ» - незвичайна зустріч з улюбленими героями книжок, в яких за допомогою новітніх комп’ютерних технологій перевтілились учні 8-Б класу ЗОШ № 1.

Хлопці та дівчата з’явилися перед здивованими однокласниками у фотоколажах в образах Робінзона Крузо, Мері Попінс, Аліси, Джима Хокінса та Тома Сойєра! Учні самі обрали собі літературні образи, ретельно готувались до костюмованої фотосесії, виступили з промовами про те, чому обрали саме цих персонажів, а ще перечитали улюблені книжки й склали запитання до літературної вікторини, яку провели з учасниками заходу.

 

  

У свою чергу працівники відділу мистецтв Юлія Калмикова та Валентина Моісеєва підготували відеопрезентацію, з якої присутні з цікавістю дізнались багато нової інформації про персонажів "Робінзона Крузо" Даніеля Дефо, "Пригод Тома Сойєра" Марка Твена, "Острова Скарбів" Роберта Стівенсона, "Аліси у країні чудес" Льюїса Керрола та циклу казок про Мері Попінс Памели Треверс. Школярі подивилися на те, як втілювались ці образи у книжкових ілюстраціях та екранізаціях різних років та переглянули трейлери до найвдаліших екранізацій творів. Відзначимо, що і бібліотекарів, і вчителів, які були присутні на заході, приємно вразив вибір героїв, який зробили учасники літературного фотосалону. Адже обранцями учнів стали не модні персонажі кібер-простору чи фентезі-жанрів, а знайомі всім поколінням читачів герої дитячих книжок зі скарбниці світової літератури.

Ну і звісно, знавці літератури, що взяли участь у літературній вікторині, не залишились без солодких призів та цікавих книжок, якими нагородили найактивніших учасників!
А головні герої нашого літературного фотосалону отримали на згадку власні портрети в обраних книжкових образах, а також призи – цікаві книжки!

Нова форма заходу, яку розробили та втілили працівники відділу мистецтв, так сподобалась учням та вчителям, що відразу після закінчення зустрічі учні іншого класу (10-А) запропонували провести ще одне літературне перевтілення. А якими будуть цього разу літературні герої, поки що сюрприз. Тож, чекаємо на новий парад літературних героїв наприкінці травня!

Детальніше


X