календар подій

Календар подій

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» – один із провідних вищих аграрних навчальних закладів Південного регіону України з підготовки сільськогосподарських кадрів із вищою освітою за багатоступеневою системою: бакалавр, магістр, доктор філософії, доктор наук. Сьогодні в університеті: навчається близько 4000 студентів.

Структура університету (Structure univesity): 5 факультетів

  • АГРОНОМІЧНИЙ (AGRONOMIC DEPARTMENT)
  • БІОЛОГО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ (BIOTEHNOLOGIC DEPARTMENT )
  • ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА, БУДІВНИЦТВА ТА ЗЕМЛЕУСТРОЮ (DEPARTMENT WATER MANAGEMENT, CONSTRUCTION AND LAND USE)
  • РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ (DEPARTMENT FISHERIES AND NATYRE)
  • ЕКОНОМІЧНИЙ (ECONOMIC DEPARTMENT)

Університет здійснює підготовку фахівців за 28 спеціальностями, за ступенями вищої освіти «Молодший бакалавр», «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії», «Доктор наук». Більш детально про спеціальності.

 

До складу університету входять: наукова бібліотека, 27 кафедр і 25 філій кафедр на виробництві; 20 провідних наукових шкіл;  45 навчально-наукових інститути; Скадовський технікум ДВНЗ «ХДАУ»; дослідно-виробнича дільниця; сучасна навчально-лабораторна база; Інститут підвищення кваліфікації та перепідготовки; навчально-методичний центр довузівської підготовки та міжнародної освіти, дослідне поле, 5 навчальних корпусів, 5 гуртожитків, три музеї, власна автономна котельня, спортивний комплекс, водна станція на р. Дніпро, база відпочинку «Колос» на березі Чорного моря.

Підготовка науково-педагогічних кадрів: в університеті діють дві спеціалізовані ради по захисту кандидатських і докторських дисертацій. Це відкриває шлях для підготовки науково-педагогічних кадрів вищої кваліфікації..

Професорсько-викладацький склад: працює 304 науково-педагогічних працівника, в тому числі: академік, 3 член-кореспондента НААНУ, 27 доктора наук, професорів, 183 кандидатів наук, доцентів. Співробітниками університету за роки незалежності України одержано понад 300 патентів та більше 200 авторських свідоцтв на винаходи.

Міжнародні зв’язки: університет сприяє академічній мобільності студентів. Так, на сьогодні діють такі міжнародні програми для студентів:
- з Федерацією «Обміни Франція – Україна» - стажування у Франції для студентів, викладачів та наукових працівників. Вивчення французької мови з можливим працевлаштуванням на спільних франко-українських підприємствах;
- з Поморською Академією (м. Слупськ, Польща). Семестрове навчання студентів з метою одержання подвійних дипломів;
- з Університетом Південної Богемії  (м. Водняни, Чеська республіка). Двостороння науково-технічна співпраця та обміни студентами з метою підвищення якості освіти;
- з ТОВ «Інтер Агро Імідж». Міжнародна програма обміну студентів для стажування та проходження виробничої практики на сільськогосподарських підприємствах Німеччини.

 

 

X