календар подій

Календар подій

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Казковий дитячий садок

Мурали є наймасштабнішим видом стріт-арту - це велике зображення на стіні. Вони несуть не лише естетичну функцію, а й часто висвітлюють гострі соціальні питання.
Наприклад, одним з фантастичних муралів в Херсоні 2019 року став Казковий дитячий садок, на якому “виросли” повітряні замки та “завелися” загадкові тварини .


Опинившись у Херсоні на перехресті вулиць Гетьмана Сагайдачного, 38 (колишня Михайловича) та Канатної потрапляєш наче в інший світ, адже порівняно з іншими вулицями нашого міста, ця виглядає дійсно по-європейськи. А не так давно він зовсім не вирізнявся з-поміж інших.


Садок яскравий, привабливий, неповторний, радо зустрічає дошкільнят центральної частини міста Херсона. Нова тротуарна доріжка, алея дерев та яскраво розмальований фасад в нічний час цей казковий майданчик освічують яскраві вуличні ліхтарі .
Ретельно продуманий сюжет та підібрана кольорова палітра командою із декількох митців вправилася всього за два місяці.


Група місцевих художників, а це дизайнерка Ксенія Циголік, художниці Ольга Сівцева та Галина Гончарова, які використовували акрілові фарби, завдячуючи благодійному фонду Ігоря Колихаєва розписали фасад будівлі, який перетворили на яскраву фантастичну феєрію.


Будівля садка стала неймовірною прикрасою старого Херсона! Якщо таким буде кожен дитячий садок в місті, то цього цілком достатньо, аби Херсон став нарешті квітучим та успішним.

X