календар подій

Календар подій

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Артоб'єкти Таврійського мікрорайону

Залишаємо історичний центр міста та Дніпровський район і подорожуємо спальними мікрорайонами.
Перший Таврійський мікрорайон.


На проспекті Сенявіна величезна конструкція «Я люблю Таврик» відкриває вхід до скверу, збудованого в 2017 році на честь загиблого бійця батальйону «Херсон» Руслана Сторчеуса.
Сквер прикрашають квітучі, оформлені плиткою клумби, над лавками на металевих опорах стоять тканинні тенти, які захищають від палючого сонця.


З одного боку яскравий дитячий майданчик, з іншого - спортивні тренажери. На території скверу є підсвітка, яка вночі осяює його.
Ця зона стала популярною для селфі та фотосесій серед мешканців мікрорайону.
На вулиці 49-ої гвардійської дивізії 22-а, привертає увагу площа ТРЦ "Променад-Плаза". Вона стала для мешканців спального району улюбленим місцем відпочинку і чи не єдиним місцем, де приємно гуляти з дітьми, пити каву та спілкуватись.
В районі "Променад Плаза" знаходиться безліч крамничок кафе, ресторан "Підкова", перед входом якого встановлена велика кована підкова, що складається з безлічі маленьких підківок. Завдяки яким велика підкова має вигляд ажурної.


Перед одним із магазинчиків на цій площі розташувалася незвичайна металева парочка молодих людей високого зросту. Дівчина дарує хлопцю-гітаристу чарівну троянду. Всередині скульптури безліч механізмів, які рухаються і приводять до рухів ці фігури.


А ще площу ТРЦ "Променад-Плаза" прикрашає величезний фонтан, який оздоблений металевими квітами. Влітку фонтан освіжає відпочиваючих, а у вечірній час ще й світиться різнокольорами.

X