календар подій

Календар подій

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Живописна палітра Василя Боженка

Шановні друзі!

    Пропонуємо познайомитися з творчістю Василя Артемовича Боженка – херсонського митця, відомого в Україні й далеко за її межами. Його роботи прикрашають багато вітчизняних музеїв, зберігаються у приватних колекціях на Батьківщині та за кордоном. Художник постійно бере участь у різноманітних виставках, які проводяться на теренах України.

    Василь Боженко родом з села Новорайське Бериславського району Херсонської області. Він отримав дві вищі освіти з образотворчого мистецтва – закінчив Дніпропетровське художнє училище та Одеський педагогічний університет ім. К. Ушинського. Довгі роки викладав у Бериславському педучилищі. Сьогодні майстер мешкає в охайному двоповерховому будиночку в селищі Зимівник під самим Херсоном.
 Художник пише у різних техніках, чимало його картин виконані олією, захоплюється він і аквареллю. Якщо говорити про жанри, Василь Боженко найбільше спеціалізується на пейзажах та натюрмортах, любить писати й портрети. 

Георгій Петров, один із найстарших художників України, колега і друг митця колись так написав про нього: «Справді, Боженко має дивовижний хист бачити й відчувати цей прекрасний світ». Сьогодні, у свої поважні літа,  художник сповнений творчої енергії та оптимізму і вважає, що краща його картина ще не написана.

Тож, насолоджуємося творчим доробком майстра пензля!
 


X