календар подій

Календар подій

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Ярослава Дегтяренко – сучасна українська письменниця.

Дегтяренко Анна Вікторівна, літературний псевдонім – Ярослава Дегтяренко народилася 30 листопада 1984 року в м. Запоріжжя. В 2001 році закінчила загальноосвітню середню школу №7. В 2006 році закінчила Міжрегіональну академію управління персоналом (юридичний факультет) в м. Запоріжжі. Після навчання працювала юрисконсультантом.

На даний час домогосподарка. Проживає в Запоріжжі. Захоплюється вишивкою, подорожами, стрільбою з традиційного лука, любить класичну музику. Бере участь у зустрічах зі школярами, молоддю.

Твори Ярослави Дегтяренко наскрізь пронизані історичними подіями. Історичні романи письменниці захоплюють своїми цікавими та насиченими сюжетами. Почати писати авторку вмовила подруга. Ярослава, заради розваг, коментувала статті в Інтернеті, її подруга читала ці коментарі і почала вмовляти: «Ти так віртуозно коментуєш чужі твори, напиши що-небудь сама! Ну хоч невелику розповідь!». Так з'явилася маленька розповідь, яка сподобалася вузькому колу читачів і на основі сюжету якого виникла ідея написати історичний роман.

Ярославі навіть ніколи не спадало на думку стати письменником, але робота над цим романом змінила її життя і світогляд, а також привнесла нових яскравих фарб в її життя та подарувала її душі крила. Дебютний твір Ярослави Дегтяренко – «Лицарі Дикого Поля». Роман написаний в найкращих традиціях історичного жанру. Твір приковує увагу читачів на весь період читання. Для вибагливого читача  реальний світ стає менш важливим, адже він занурюється в історичні події періоду Національно-визвольної боротьби українців під керівництвом Богдана Хмельницького.

Під час читання творів читач не може ні їсти, ні спати, адже цікавість бере верх, а запитання «а що там далі?» не дає спокою. В романі описуються у всіх деталях події тих років, також розгортаються особисті сюжетні лінії, які починаються насичено, авантюрно та сповнені пригод. Потім вони переростають у справжнісіньку драму, до якої, до речі, вітчизняні письменники, мають неабиякі здібності. Автор Ярослава Дегтяренко не виключення. Переглянути про діяльність авторки можно за посиланням 

Лауреатка Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» (2016).

 Учаснця літературного туру Херсонщиною "КНИГОМАНДРИ"

X