календар подій

Календар подій

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Всеукраїнський фестиваль патріотичної військової пісні «Оберіг»

Всеукраїнський фестиваль патріотичної військової пісні «Оберіг»

Конкурс-фестиваль військово-патріотичної творчості «Оберіг» заснований у 2001 році Палацом молоді та студентів Херсонської обласної ради та Херсонською обласною організацією Української Спілки ветеранів Афганістану.  
Даний захід проводиться з метою пропаганди та розвитку самодіяльної творчості молоді, службовців і ветеранів Збройних Сил та правоохоронних органів України, воїнів-інтернаціоналістів, учасників АТО і ООС; виховання патріотичних почуттів до України, національної культури і мистецтва, поваги до професії захисника Вітчизни; вияву талановитих виконавців сучасних військово-патріотичних пісень, танців та художнього читання.
Популярність конкурсу-фестивалю військово-патріотичної творчості «Оберіг» вже вийшла за межі нашої держави. Адже, географія фестивалю представлена не тільки учасниками майже усіх регіонів України, але й виконавцями з Росії, Білорусі, Молдови.    
Унікальністю цього фестивалю є те, що віковий ценз його учасників не обмежений, а участь в ньому беруть не тільки діти й молодь, але й військовослужбовці, представники правоохоронних органів, воїни-інтернаціоналісти, ветерани війни і праці.  
Конкурсанти розкривають свої здібності й таланти у наступних номінаціях: «Сучасна естрадна пісня», «Пісня-ветеран», «Бардівська пісня», «Хореографія», «Поезія», «Художнє читання».

X