календар подій

Календар подій

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Послугами відділу мистецтв користуються понад 2,5 тис. читачів. Серед них школярі та студенти, вчителі та вихованці гуртків, студій, талановиті митці та творчі особистості.

До ваших послуг фонд відділу, який нараховує понад 11 тис. документів на різних носіях, а саме:

  • книги з різних видів та жанрів мистецтва та художньої культури;
  •  альбоми шедеврів світового мистецтва; 
  • нотні видання;
  • грамплатівки;
  • компакт-диски;
  • документи на електронних носіях; 
  • популярні молодіжні та фахові періодичні видання тощо.

Відділ тісно співпрацює з професійними та аматорськими колективами, визнаними митцями та початківцями. Працівники відділу постійно знаходяться в пошуку неординарних цікавих особистостей, відкриваючи їх імена широкому загалу. 

Читачі бібліотеки мають змогу ближче познайомитися з їх творчістю, поспілкуватися, обмінятися думками та враженнями на вернісажах, виставках, бенефісах, творчих зустрічах та знайомствах, які проводяться постійно.  

У відділі діє ART- агенція «Дивоквіт» - епіцентр творчого і громадського життя, метою діяльності якого є розвиток, збереження та популяризація української культури, формування середовища для творчої реалізації підростаючого покоління, налагодження діалогу минулого з сьогоденням, поєднання традицій минулого і сучасного мистецтва.

Старшокласникам, що вивчають шкільний курс “Художня культура”, ми  пропонуємо новий проект – культурологічну медіастудію “Мистецтво у просторі і часі”. Це цикли уроків для 9-11 класів, які за формою представляють собою відеопрезентації, виконані в програмі Power Point з використанням можливостей:

- книжкових фондів;
- ресурсів мережі Інтернет;
- комп’ютерних та мультимедійних технологій.  

З новими книжковими надходженнями до відділу читачів знайомить  рекомендаційний бібліографічний покажчик “Мистецький вісник”, який готується та видається щорічно.

 Бажаючим більш глибоко познайомитись з конкретною темою мистецького спрямування працівники відділу оперативно нададуть інформацію про нові надходження. 

 У відділі створена медіазона, обладнана комп’ютерною технікою, підключена до мережі Інтернет. 

Отже, ласкаво просимо до відділу мистецтв, де вас радо зустрінуть досвідчені фахівці.

Завідуюча відділом – Калмикова Юлія Вікторівна

Контактний телефон: 29-60-68

  

X