календар подій

Календар подій

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Україна єднає світ

Україна єднає світ

Міжнародний фестиваль-конкурс «Україна єднає світ» був започаткований 1 вересня 2015 року, і традиційно проходить двічі на рік – в зимовий період у Києві, та у літній період у Скадовську.
Директор та організатор міжнародного конкурсу-фестивалю «Україна єднає світ» – Ощаповська Лариса Леонідівна за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України та благодійного фонду «Україна об’єднує світ». До складу журі входять Заслужені діячі культури і мистецтв України, артисти, видатні хореографи та співаки, які оцінюють майстерність учасників в номінаціях: «Вокал» (естрадний, народний, академічний), «Хореографія» (народна, сучасна, класична, дитяча), інструментальний та розмовний жанри, циркове мистецтво.
Мета фестивалю–конкурсу – виявлення та підтримка талановитої молоді, обмін творчими здобутками, розширення міжкультурних зв’язків, популяризація мистецької творчості, надання можливості самовираження, творчого спілкування, виявлення нових талантів, знайомства з різними зразками світової, національної культури і мистецтва. А також демонстрація і підтвердження професійної майстерності і кваліфікації керівників та педагогів, творчих колективів і виконавців.
Попередні роки у цьому міжнародному конкурсі-фестивалі брали участь багато країн, зокрема: Литва, Румунія, Німеччина, Болгарія, Молдова, Ізраїль, Оман, Білорусь та інші. 2021-го року фестиваль було проведено в рамках України, зважаючи на ситуацію з пандемією й перекриті міжнародні кордони.

X