календар подій

Календар подій

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

У краплині води відбивається Всесвіт

22.03.2024

22 березня – Всесвітній день води, головне завдання якого – нагадати кожному про величезну важливість водних ресурсів для підтримання життя на Землі. З приводу цього свята фахівці відділу соціокультурної діяльності Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.А. Лавреньова провели екологічний круїз «У краплині води відбивається Всесвіт» для учнів Голопристанського ліцею № 2 на платформі ZOOM.

     

У межах заходу присутні дізналися про  значення  води  в  житті  людини  та  проблеми  охорони  навколишнього  середовища.  Бібліотекарі  підібрали  цікаву інформацію про воду, яка є найдивовижнішою та найтаємничішою речовиною. Школярі розширили свої знання про воду як потужний природний ресурс та згадали її властивості. Учні дізнались про те, що у воді зароджується життя, без неї неможливе існування рослин і тварин. Життя є лише там, де є вода і, навпаки: де знаходиться вода, там є життя.

     

З усього, що ліцеїсти почули  та побачили на заході, було зроблено висновок: оскільки ми всі споживаємо воду, то й несемо відповідальність за її збереження. В основу збереження водних ресурсів закладено два головних принципи - раціональне використання води та охорона водних ресурсів. Кожен із нас повинен дбайливо ставитись до природи, раціонально використовувати воду.  Це не лише покращить екологічну ситуацію, але й створить прекрасний настрій, принесе величезне моральне задоволення, викличе почуття поваги до себе та інших.


X