календар подій

Календар подій

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Про Софійку Уколову ми дізналися від Поліни Кізенко - її вчительки трудового навчання в школі #55 міста Херсона. 

Ще в 5-му класі вона помітила у  її записничку  доволі майстерно виконані замальовки  персонажів аніме й відзначила неабиякий талант дівчинки.  Надалі це підтвердили й участь Соні у шкільних виставках малюнка, й перше місце у міському конкурсі «Дотик ангела» тощо. 

Після двох місяців перебування в окупованому Херсоні дівчинка з батьками переїхала до Львова. Родина скористалася порадою Поліни Кізенко й Софія, успішно склавши іспити, вступила до художнього ліцею мистецтв при  Національній художній академії. 

Вона, мабуть, як і всі діти, полюбляла малювати з дитинства. Але поставилася до свого захоплення серйозно: змалечку цікавилась відео з ютубу з уроками малювання різних персонажів мультфільмів і старанно, крок за кроком, повторювала їх на папері. В хід йшло все:  маркери, гуаш, акварель і, навіть, звичайні ручки.

У підлітковому віці Софію, як і багатьох однолітків, захопили манна, комікси. Тож, вона почала малювати людей, персонажів мультфільмів, комп’ютерних ігор, коміксів.

Нині Соня, вже восьмикласниця, захопилася діджитал артом, що й не дивно для сучасної дівчинки. Адже діджитал арт або цифрове мистецтво, засноване на використанні комп’ютеру, інформаційних технологій як основи для художнього твору, на сьогодні є найперспективнішим напрямом, що швидко розвивається.

Для творчості Софія використовує планшет зі стілусом та  відомий застосунок Ibis Paint X,  що розроблений спеціально для зручного малювання та має велику кількість різноманітних професійних інструментів. 

Юна художниця захоплюється іграми, аніме й створює свої ілюстрації, так звані фанарти, які ми пропонуємо  увазі наших користувачів.

Сьогодні можливості для творчості та самовираження справді безмежні, а нові технології дозволяють втілити задумане в реальність. Тож, Соня прагне удосконалювати свою майстерність і мріє придбати  більш професійну програму для малювання Procreate - один з найбільш популярних додатків для цифрових художників. Вона вважає, що у сучасному світі професія діджитал художника дуже затребувана, а твори цифрового мистецтва нині високо цінуються. 

Тож, побажаємо Софії Уколовій успіхів у освоєнні традиційних та сучасних напрямів мистецтва і чекаємо нових досягнень, нових робіт!


X