календар подій

Календар подій

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Друзі!


У травні 2019 року Херсонська обласна бібліотека для юнацтва ім. Б.А. Лавреньова повідомила, що проєкт «Літературний тур Херсонщиною «Книгомандри» став переможцем конкурсу програми «Створюємо інноваційний культурний продукт» Українського культурного фонду.

Впродовж червня-жовтня 2019 року тривав літературний тур, який охопив Херсон та десять районів області: Каховський, Скадовський, Каланчацький, Генічеський, Чаплинський, Олешківський, Бериславський, Великоолександрівський, Іванівський, Голопристанський. З творчими зустрічами і презентаціями нових книжок Херсонщину відвідали п’ятнадцять відомих українських письменників з різних регіонів: Дмитро та Віталій Капранови (Київ), Ірен Роздобутько (Київ), Вікторія  Гранецька (Вінниця), Сашко Обрій (Миколаїв), Василь Кузан (Закартаття), Ярослава Дегтяренко (Запоріжжя), Ярина Каторож (Львів), Євген Стеблівський (Одеса), Антон Санченко (Київ), Марина Смагіна (Київ), Алла Рогашко (Рівне), Ксенія Циганчук (Рівне) та Павло Дерев’янко (Київ). До них приєдналися письменники-краяни: Анатолій Кичинський, Василь Загороднюк та Віктор Вальд.

Усі охочі мали можливість приєднатися до зустрічей завдяки онлайн-трансляціям на Facebook та Instagram, слідкувати за подіями «Книгомандів» у соціальних мережах та ЗМІ.

Літературний тур Херсонщиною «Книгомандри» завершився, але залишив по собі приємні спогади, фото і відео, а головне – інтерес до творчості сучасних українських письменників. Пропонуємо вашій увазі інтернет-проєкт, у якому зібрані найцікавіші матеріали літературного туру «Книгомандри».

 

X