календар подій

Календар подій

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

10 місць в Фінляндії які прикрасять ваш INSTAGRAM
Чудові національні парки, чарівні дерев'яні містечка і безліч маловідомих пам'яток — Суомі справжній рай для фотографів. Подивіться наш список найбільш фотогенічних місць Фінляндії та візьміть до уваги!
Провулок Ралінгінкуйя, Порвоо
Порвоо — один з найдавніших міст Фінляндії — був заснований майже 800 років тому. Свідоцтва багатовікової історії можна і понині побачити й відчути, прогулюючись чарівними вузькими вуличками. Цей мощений провулок, що йде від ратуші в самому центрі старого Порвоо — один з найбільш відомих видів міста.
Укко-Колі, національний парк Колі
Почувши слова «національний парк», більшість фінів уявляє собі вид на озеро Піелінен c вершини сопки Укко-Колі. Це один з найулюбленіших національних пейзажів, що надихнув чимало фінських художників. Горбисті ландшафти, що обрамляють мальовничі озера, прекрасно підходять для відпочинку в будь-який час року.
Дуб в Паавола, острів Лохья
Величезний дуб на острові Лохья вважається одним з найкрасивіших дерев у Фінляндії. За оцінками, вік дерева становить 300-400 років, а зростає воно посеред густого лісу поблизу стежки в містечку Паавола.
Таємний котедж Санта-Клауса, Леві
Офіс Санта-Клауса розташовується в Рівному, а в містечку Леві знаходиться його таємний котедж, який взимку під шаром снігу виглядає як казковий пряниковий будиночок. Котедж розташований на схилі сопки Левінтунтурі, а дістатися до нього найзручніше на гондольному підіймачі.
Ставок Кіікунляхде, Холлола
Неподалік від Лахті, в містечку Холлола, знаходиться дивовижний ставок з кристально чистою водою бірюзового кольору. Ставок Кіікунляхде розташований всього в 300 метрах від дороги Кіікунтіе, де можна залишити машину.
Наперекір чарівному кольору води, купатися в ставку не рекомендується, крім того, прохання не доставляти занепокоєння місцевим жителям.
Старий млин, національний парк Оуланка
«Ведмежа стежка» в національному парку Оуланка — один з найпопулярніших пішохідних маршрутів у Фінляндії. Любителів трекінгу чекають фотогенічні пейзажі — ревуть водоспади й вирують річки, величні ущелини, підвісні мости й, звичайно, мальовничий старий млин.
Фортеця Суоменлинна, Гельсінкі
Знімання фільму «Володар кілець» проходили в Новій Зеландії, але дух гобітів можна відчути й в Фінляндії — точніше, на острові Суоменлинна. Протягом всього року паром до Суоменлинна відправляється кожні 20 хвилин, а споруди, так схожі на будиночки гобітів, знаходяться на острові Сусісаарі неподалік від порохового льоху.
Готель Torni, Гельсінкі Лучший вид на Хельсинки из бара Ateljee (отельTorni,
Хочете помилуватися найкращим видом Гельсінкі? Підніміться на ліфті в бар Ateljee в готелі Torni, який знаходиться в самому центрі Гельсінкі, і насолоджуйтеся чудовою панорамою міста і приємними напоями.
Національний парк Ріісітунтурі, Посіо
Взимку ялинки, що ростуть на схилах сопок в національному парку Ріісітунтурі, виявляються закутаними товстим шаром замерзлого інею, і білий ліс не може залишити байдужим жодного пристойного інстаграммера.
Сопка Саана, Кілпіс'ярві
Сопка Саана знаходиться прямо біля села Кілпіс'ярві, а видно її за багато кілометрів. Завдяки впізнаваним контурам, вона вважається найвідомішою сопкою в Суомі та улюбленим місцем фотографів.

 

 

 

X