календар подій

Календар подій

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Довгі осінні вечори просто створені для перегляду фільмів. Але часто доводиться витрачати більше часу саме на пошук, що ж подивитися, ніж на сам перегляд. Ми пропонуємо добірку з "осіннім" настроєм для тих, хто хоче насолодитися порою навіть вдома на дивані перед телевізором чи ноутбуком – саме те, що потрібно.

1. Жовтневе небо / October Sky (1999, США)

Історія знята на реальних подіях, розповідає про Хомера Хікем. Осіннє американське містечко шахтарів, де сини продовжують справу батьків. Але одного із батьків чекає розчарування – його син надихнувся запуском радянської ракети у космос і поставив собі за ціль збудувати власну ракету. У цьому йому починають допомагати троє друзів і шкільна вчителька. Однак батько Хомера, шахтар, що бачить сина тільки в ролі продовжувача своєї нелегкої справи, категорично не підтримує його. Історія цього мрійника оживить тих, хто впав у осінню меланхолію. Прекрасний фільм, що розповідає про нелегке життя в шахтарському містечку, стане хорошим емоційним ударом для тих, хто впадає восени в меланхолію.

 

2. Одного разу / Once (2007, Ірландія)

Фільм, знятий з дуже скромним бюджетом. "Одного разу" – музична мелодрама, нагороджена "Оскаром" за кращу пісню. Він – вуличний музикант, якому не вистарчає впевненості в собі, щоб виконувати свої власні пісні. Вона – юна мати, що намагається знайти своє місце в чужому для неї місті. Ця картина дарує надію на краще, коли в якийсь момент ти раптом зястрягнеш в сьогоденні без віри в майбутнє, обов’язково знайдеться людина, яка допоможе тобі зрушити з мертвої точки.

3. Останній вересень / The Last September (1999, Ірландія, Британія, Франція)

Фільм знято за романом Елізабет Боуен. Події розгортаються в Південній Ірландія у 20-х роках минулого століття. В повітрі носиться бунтівний дух – відбувається кривава битва проти спеціального підрозділу британської армії, сформованого для придушення Ірландської республіканської армії. На фоні цих вересневих подій, у юної британки з "вищого" світу і британського солдата спалахує справжнє кохання.

4. Пізня осінь / Late Autumn (2010, США, Південна Корея)

Історія двох людей, які випадково зустрічаються в осінньому Сіетлі. Вона – сидить за вбивство власного чоловіка та вийшла лише на три дні на похорон матері. Він – утікач зі своєї країни, котрий поки відчуває себе чужаком у новому місті. Але доля порадувала їм 72 години разом у цьому чарівному осінньому місті.

5. Далеко від раю / Far from Heaven (США, 2002)

Фільм переносить глядачів у 50-ті роки минулого століття. У невеликому провінційному американському містечку живе в достатку сім'я на чолі з успішним бізнесменом Френком. Його дружина Кеті – домогосподарка, яка займається вихованням дітей. Ця ідеальна сім'я займає гідне становище в суспільстві і користується загальною повагою. "Далеко від раю" - це історія про жінку, яка дізнається, що її чоловік гомосексуал і намагається його вилікувати. Осінь в цій драмі виглядає особливо чарівно.

6. Коли Гаррі зустрів Саллі / When Harry Met Sally (1989, США)

Осінь в Нью-Йорку, стильний теплий одяг, невимушені діалоги та легкі жарти – ось на чому побудований цей фільм. Це той випадок, коли від осінньої пори року стає справді тепло та затишно. А романтична історія двох людей, котра проходить випробування роками, змусить кожного повірити у долю. Вони разом навчалися, приходять один одному на допомогу в будь-яких життєвих колотнечах, допомагають у пошуках близької людини. Навіть коли вони втрачають один одного, доля зводить їх знову і знову. Вони кращі друзі вже тисячу років. Але дружба постійно перебуває під загрозою.

7. Солодкий листопад / Sweet November (2001, США)

Цей легендарний фільм, з Кіану Рівзом та ШарлізТерон у головній ролі, можна переглядати кожної осені. Нельсон Мосс – типовий трудоголік, який присвятив своє життя кар’єрі рекламного агента. Але одного разу він зустрічає Сару, жінку, не схожу ні на кого. Вона просить його бути її хлопцем протягом одного місяця, а натомість Сара обіцяє змінити його життя повністю. "Солодкий листопад" –романтичний фільм, який вчить радіти кожній, навіть найдрібнішій, миті життя.

8. Осінь в Нью-Йорку / Autumn in New York (2000, США)

Успішний бізнесмен, власник ресторану і бабій Вілл Кейн заради розваги знайомиться з 22-річною Шарлоттою. Шарлотта повідомляє йому, що їй залишилося жити приблизно рік – через хворобу серця. Вона змирилася з цим і категорично відмовляється від операції. Осінній Нью-Йорк у фільмі - як окрема історія. Ця стрічка вже давно стала класикою - переглядати її просто необхідно кожної осені.

 

X