календар подій

Календар подій

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Сади Тіволі (Tivoli Gardens)

Сади Тіволі або парк Тіволі, є головною туристичною пам'яткою Данії. Парк був відкритий 15 серпня 1843 року і є другим найстарішим парком розваг у світі, також Сади Тіволі є другим найбільш популярним сезонним тематичним парком у світі та найбільш відвідуваним тематичним парком у Скандинавії. Сади Тіволі примітні Театром пантоміми на сцені якого вперше виступали в 1874 році, понад 30 унікальними атракціонами та найвищою у світі каруселлю, висотою понад 80 метрів. Саме після відвідування Садів Тіволі Уолту Діснею прийшла думка створити свій парк, Діснейленд.

Острів Борнхольм (Bornholm)

Острів Борнхольм, це острів з унікальною культурою та історією. Тут ви побачите знамениті круглі храми, залишки фортеці 9-го століття, безліч білих вітряків і два найбільші в Данії маяки, а також ви зможете скуштувати місцеві делікатеси. Острів Борнхольм є типовим данським пейзажем, це горбиста і родюча земля з лісовими масивами. Острів знаходиться за 165 кілометрів від Копенгагена і за 35 кілометрів від території Швеції.

    

Замок Кронборг (Kronborg Castle)

Кронборг є замком у місті Хельсінгор, це справжня історична пам'ятка Данії. Замок Кронборг є одним із найстаріших і найважливіших замків епохи Відродження в Північній Європі, він розташований на стратегічно важливому місці між Данією та Швецією. Королівський замок Кронборг у Гельсінгор (Ельсинор) представляє величезну символічну цінність для данського народу і відіграв ключову роль в історії Північної Європи у 16 та 18 ст. Роботи з будівництва цього видатного замку епохи Відродження почалися в 1574 році, і його оборона була посилена відповідно до канонів військової архітектури кінця 17 століття. Він залишився недоторканим і досі. І це той самий Замок Ельсінор із трагедії Шекспіра.

    

Старе місто Орхус (Den Gamle By)

Старе місто в Орхусі, є місто-музей просто неба. Він складається з 75 історичних будівель, зібраних із 20 волостей з усієї Данії. У 1914 році музей відкрив свої двері для перших відвідувачів, це перший у світі музей просто неба у своєму роді, який концентрується на міській культурі. Орхус досі залишається одним із небагатьох найпопулярніших данських музеїв за межами Копенгагена, його відвідують близько 3.5 млн осіб на рік.

    

Русалонька (Little Mermaid)

Русалочка сидить на скелі в Копенгаген гавані. Туристи, які відвідують вперше цю одну з головних пам'яток Данії, часто дивуються щодо невеликих розмірів статуї. Статуя Русалочки висотою лише 1,25 м і важить близько 175 кг. Розроблена скульптором Едвардом Еріксеном, статуя була споруджена в 1913 в ознаменування книги Русалочка Ганса Християна Андерсена.

    

Леголенд Біллунд (Legoland Billund)

Леголенд - це місце тяжіння всіх дітей світу, це тематичний дитячий парк розваг, що складається майже з конструктора Лего. Леголенд відкрився 7 червня 1968 року, парк розташований поряд з оригінальним заводом Lego. Понад 1,9 млн гостей відвідали парк у 2013 році та з моменту відкриття понад 50 мільйонів людей.

    

Скаген (Skagen Beaches)

Скаген - це 60 кілометрів прекрасного та ідеального пляжу з білим піском, з величезними хвилями та досить сонячними днями. Скаген це те місце, де з'єднуються води Балтійського і Північного моря. Широкі піщані пляжі Скагену ідеально підходять для прийняття сонячних ванн, веселощів та ігор на відкритому повітрі.

    

Музей кораблів вікінгів (Vikingeskibsmuseet)

Музей кораблів вікінгів у Роскіллі, це національний музей Данії присвячений судам та суднобудуванню доісторичного та середньовічного періоду. У музеї виставлені оригінальні дракари на яких плавали вікінги.

  

Ересунн міст (Oresund Bridge)

Цей чудовий подвиг інженерного мистецтва перетинає протоку Ересунн, між Копенгагеном і Мальме, Швеція. Міст Ерессун 8 км завдовжки. Будівництво цього мосту дозволило пов'язати континентальну Європу зі Скандинавією.

    

Палац Фредеріксборг (Frederiksborg Palace)

Палац Фредеріксборг був побудований як королівська резиденція для короля Крістіана IV, а тепер тут знаходиться Музей національної історії. Фредеріксборг – найбільший ренесансний палац у Скандинавії. Палац розташований на трьох невеликих острівцях у середині озера і до нього примикає великий англійський садок у стилі бароко. Музей існує у палаці з 1878 року, але сам замок було збудовано на початку 17-го століття. Відвідувачі можуть блукати залами замку і оглядати велику колекцію творів мистецтва.

    

X