календар подій

Календар подій

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ТМК-2024: день перший

22.04.2024

У перший день Тижня молодіжної «Читай та зростай! Відновлюйся!», організованого Херсонською обласною бібліотекою для юнацтва ім. Б.А. Лавреньова, працівники відділу соціокультурної діяльності провели для учнів старших класів онлайн годину спілкування  «Про книгу, про читання, про нас» на платформі Google Meet.
Присутні на заході гімназисти дізнались  цікаву інформацію про книгу, книгодрукування та значення читання у житті людини. Вони отримали відповідь на питання  "До чого приводить читання?". Згадали твори, які передбачили винаходи різноманітних сучасних приладів, а саме книги Жюля Верна, Герберта Уелса, Олдос Хакслі тощо. Усі досягнення людства колись були описані у книгах мрійників. Над багатьма з них навіть підсміювалися і крутили пальцем біля скроні! Але якби не ці дивовижні люди, і не сміливці, які із захопленням вбирали ідеї з їхніх творів, то людство, швидше за все, досі жило б у печерах,  одягаючись в шкіри тварин.

Протягом заходу молодь могла переглянути цікаві тематичні відео: «Як створити книгу» та «Книжка, яка допоможе полюбити книжки навіть тим, хто не любить читати».
Закінчилась зустріч дуже позитивним меседжем  – "Читайте більше книжок, різних і якісних!  Читайте хорошу літературу і буде вам щастя!".

Ще одним заходом у перший день Тижня молодіжної книги – 2024 була літературна вікторина «Подорож у світ літератури» на платформі ZOOM для учнів дев'ятого класу ЗЗСО #4. Разом з бібліотекарями школярі  поринули в новий світ, дізнаючись щось цікавеньке про своїх улюблених письменників та про їхні твори через питання вікторини. В ході вікторини було потрібно дати відповіді на запитання, пов`язані з книгами, письменниками, літературними героями тощо.

Також упродовж дня у бібліотеці відбувалось бібліо-селфі біля книжкового перегляду «Будь у тренді, читай українське».


X