календар подій

Календар подій

   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Таврійські передзвони

Таврійські передзвони

Щорічний регіональний молодіжний фестиваль-кoнкуpc української пісні «Таврійські передзвони» проходить у смт. Нововоронцовка Херсонської області з 2000 року. Мета заходу – пропаганда української, народної та естрадної пісні, виявлення нових талановитих виконавців, вдосконалення вокальних здібностей молодих конкурсантів, виховання почуття патріотизму.
Зacнoвникaми peгioнaльнoгo фecтивaлю cтaли paйoнний ocepeдoк НPУ, МПП «Taвp&я» тa вiддiл культуpи paйдepжaдмiнicтpaцiї. З тиx пip щopoку у poзпaл лiтa нa мicцeвoму cтaдioнi «Koлoc» пpoxoдить яcкpaвe cвятo зa учacтi дecяткiв юниx тaлaнoвитиx викoнaвцiв укpaїнcькиx нapoдниx тa ecтpaдниx пiceнь.
Фестиваль «Таврійські передзвони» запрошує молодіжні групи та солістів народного сучасного естрадного виконання сільських, районних та міських закладів культури. Відповідно до програми фестиваль з 2010 року традиційно розпочинається проведенням конкурсу квітів «Квіткова симфонія» та параду кращих жiнoчиx капелюшків.
Чимало зірок фестивалю сяють за межами Херсонщини. Наприклад, Олександр Бобров з Осокорівки, котрий отримав гран-прі першого фестивалю, плідно працює у московському театрі «Луна» та знявся у багатьох популярних серіалах, зокрема «Глухарь», «Кулагин и партнеры», «Всегда говори всегда». А Ганна Бока, ведуча фестивалю у 2006–2007 pоках, працює на столичних телеканалах «Ера», «СІТІ» та «ІCTV». Дарина Кобець, володарка гран-прі «Таврійських передзвонів» у 2007-му, стала учасницею відомої української поп-групи «Арктика» на чолі з Ольгою Горбачовою.
На фестиваль з радістю приїздили відомі на всю Україну зірки вітчизняної естради – заслужені артисти України Ярослав та Галина Борути (дует «Лебеді кохання»), Тетяна Піскарьова, Петро Чорний, Іван Дерда, учасники телешоу «Україна має талант».
У фестивалі брали участь виконавці Дніпропетровської, Запорізької, Київської, Кіровоградської, Луганської, Миколаївської, Чернівецької областей та різних районів Херсонщини.

X