календар подій

Календар подій

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Тачанка Байк-рок фестиваль

Тачанка Байк-рок фестиваль

Всеукраїнський мотофестиваль (байк-рок фестиваль) «Тачанка» було започатковано у 2007 році у місті Каховка Херсонської області.
Мета фестивалю – зібрати якомога більше любителів мототехніки та  забезпечити їм спілкування один з одним і прекрасний відпочинок.
Засновниками нового фестивалю стали два каховських мотоклуба – «BLOODNblE Байкери» і «Колеса Дракона» і один херсонський – «EXILES BIKERS».
Популяризація Каховки в байкерському середовищі – один із пріоритетних напрямків фестивалю «Тачанка». Щорічне проведення фестивалю сприяє подальшому розвитку байкерського руху в Каховці, популяризації історичної спадщини та зростанню позитивного іміджу міста як туристичного центру Херсона.
Перший фестиваль 2007 року, який набув статусу міжрегіонального, проводили в рамках всеукраїнської акції «Молодь проти наркоманії та СНІДу» під гаслом «Тачанка. Байкери проти наркоманії та СНІДу»
У 2008 році фестиваль набув статусу Всеукраїнського. Девіз цього і наступного року: «Тачанка. Об’єднаймося заради здоров’я». Головна ідея мотофестивалю – пропаганда здорового способу життя, безпеки руху на дорогах, популяризація сучасної музики та байккультури.
За час проведення фестивалю його відвідали байкери з України, Німеччини (Ганновер), Австрії,  Англії, США, Угорщини, Іспанії, Молдови, Білорусі   та інших країн. У програмі байкерські конкурси, пивний чемпіонат, мокра дискотека, рок концерт, дискотека, робота амбулаторії по експрес-тестування на ВІЛ, мотопарад по місту, відвідування легендарного пам’ятника Тачанка, загальне фото на пам’ять, мото-шоу.
У 2020 році в зв’язку з пандемією байк-рок фестиваль було відмінено. Тому 14-й мотофестиваль «Тачанка» відбувся у липні 2021 року.

X