календар подій

Календар подій

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Сучасний погляд на культурну спадщину

06.05.2024

Фахівці відділу мистецтв Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.А. Лавреньова взяли участь у проведенні завершального заняття методичного тижня КУ «Херсонський міський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Херсонської міської ради «На хвилі часу» з Оленою Майорихіною.
Вони познайомили присутніх з матеріалами великого національного проєкту «Ковчег «Украіна» та книжковою візитівкою «Ковчег «Украіна»: культурна спадщина під однією обкладинкою».
Педагогів зацікавили амбітні плани великої команди фахівців у різних галузях діяльності, які поставили собі за мету створення знакових культурних продуктів, що поєднають традиційне і новаторське, архаїчне і сучасне у таких секторах креативних індустрій, як книговидання, музика, кіно, виставкова діяльність, освіта, і можуть слугувати «культурними візитівками» України у світі.
Саме на книжкову візитівку - артбук «Ковчег «Україна» звернули увагу присутніх фахівці книгозбірні. Адже видання зібрало і розповіді про артефакти традиційної культури, і шедеври професійних митців, державні та народні символи, архетипи українців, історичні постаті та видатних культурних діячів - усе те, що заслуговує на статус «бренд України».
Зацікавив слухачів сучасний погляд авторки видання Ярини Винницької на наше минуле, лаконічний, стислий текст та велика кількість чудових яскравих ілюстрацій, колажів, фотографій, що імпонує юним читачам. А ще  -  численні унікальні поліграфічні прийоми в оформленні та дизайні артбуку, що робить видання справжнім шедевром.
Наприкінці заходу всі його учасники отримали посилання на сайт проєкту та на рекламну відеопрезентацію видання, озвучену фахівцями відділу. Вона розміщена на ютубканалі книгозбірні й доступна для  безперешкодно використання в роботі педагогів.


X