календар подій

Календар подій

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Сім'я - берегиня сімейних цінностей і культури. Родинна сага Терещенків

16.05.2024

15 травня  відзначалося одне з найважливіших свят у глобальному масштабі – Міжнародний день сім’ї. Фахівчині відділу соціокультурної діяльності Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.А. Лавреньова разом з психологічною службою Вищого професійного комерційного училища провели для студентів інформаційно-виховну годину «Сім'я - берегиня сімейних цінностей і культури. Родинна сага Терещенків» на платформі Googl Meet.

Присутні на заході дізнались про історію запровадження  Міжнародного дня сім'ї та отримали цікаву інформацію  про славетний рід і діяльність українських магнатів і меценатів Терещенків. Терещенки, які вкладали мільярди в розвиток України, без перебільшення є найяскравішим прикладом поєднання честі, людяності та мудрості. В історії України немає жодної подібної родини, яка б стільки всього зробила на благо людей. Особливо зацікавило студентів те, що засновник династії Артемій Терещенко заповів синам, щоб 80% прибутку вони витрачали на потреби громади.

За особистою історією кожного члена  родини Терещенків можна зняти захопливий і надихаючий серіал про те, як насправді має поводитися кожний доброчесний підприємець. Багато цікавих сторінок з історії славетної династії Терещенків ще доведеться дослідити нащадкам. Лише окремі фрагменти з життєпису цієї славної родини свідчать, що вона залишила яскравий слід в історії України! Недарма навіть  у родовому  гербі сім'ї  Терещенків був девіз - «Потяг до суспільних справ».


X