календар подій

Календар подій

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Сучасне кіно продовжує захоплювати нас різноманітністю історій, серед яких особливе місце займають молодіжні фільми про кохання. Ці картини відображають палкість, емоційність та непередбачуваність молодіжних почуттів, пропонуючи глядачеві поринути у світ перших пристрастей, незручних моментів та вирішальних рішень. Пропонуємо вашій увазі фільми, які не лише розкривають найщиріші моменти першого кохання, але й наголошують на важливість самопізнання, дружби та особистого росту молодої людини в сучасному світі.
Приємного перегляду!

«Романтики «303»
Студентка Юлі вирушає в захопливу подорож на старенькому фургоні, з метою зустрітися зі своїм хлопцем після тривалої розлуки. В дорозі вона натрапляє на студента-політолога Яна, який вирішив перетнути всю країну, в пошуках свого давно втраченого батька. Зустрівшись, герої швидко знаходять спільну мову, і з кожною новою годиною, проведеною разом, розуміють, що більше не бажають бути один без одного. Тепер їм належить зробити нелегкий вибір, який визначить їхню подальшу долю…«Ізі та Оссі»
Ісі, 20-річна дівчина, перебуває в розкішній віллі в Гейдельберзі разом зі своїми мільярдерськими батьками. Попри той факт, що вона закінчила школу, її батьки планують відправити її до престижного університету, щоб зробити із неї спадкоємицю їх бізнес-імперії. Проте Ісі вирішує втекти з дому і приймає роботу в закусочні в робітничому містечку Мангейм. Її мета – заробити гроші для переїзду до Нью-Йорка та здійснення мрії стати шеф-кухарем. Тут вона знайомиться з Оссі, 23-річним хлопцем, який живе разом зі своєю матір’ю. Його мрія – кар’єра боксера. Щоб вплинути на своїх консервативних батьків, Ісі обіцяє йому допомогти, але лише за умови, що вони виглядатимуть як пара…«Доводи розуму»
Вісім років тому головна героїня була закохана в красеня, який до того ж відповідав їй взаємністю. Але тоді громадськість була проти їхнього союзу, через що вони й розлучилися. Через багато років вони знову зустрінуться, і поглянуть один одному в очі вже по-іншому. Чи дадуть вони другий шанс своїм почуттям?«Ідеальне поєднання»
Менеджеру з Лос-Анджелеса вкрай необхідно роздобути вигідного клієнта. Заради цього вона готова навіть влаштуватися працювати на ферму. Але всі її плани руйнує суворий і загадковий місцевий житель. Як складуться стосунки між двома різними людьми - дивіться.«Моя провина»
Ноа була змушена залишити своє рідне місто, свого хлопця та друзів, коли її мати вирішила розпочати романтичні стосунки з новим багатим чоловіком. Вона переїхала до його розкішного особняка, де познайомилася з Ніком, своїм новим позашлюбним братом. Початкова зустріч між ними виглядала звичайною, але поступово перетворилася на несподіване: між Ноа і Ніком зародилася пристрасть, яка назавжди змінила їхні життя.

X