календар подій

Календар подій

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Селянські зірочки

Селянські зірочки

Щороку на Арабатській стрілці проходить велика кількість фестивалів за участю молоді та дітей. Багато з них проводяться саме влітку, щоб в учасників була можливість не тільки розкрити свої таланти, але й гарно відпочити на Азовському морі. Одним із таких є Всеукраїнський фестиваль творчості дітей села «Селянські зірочки».
Організатори фестивалю: Херсонський обласний Центр народної творчості, Чаплинський районний осередок Міжнародної громадської організації «Школа рівних можливостей», КП «Чаплинський районний Будинок культури» та обласний Центр народної творчості. Цей фестиваль з’явився і розвивається завдяки Тетяні Гатицькій. Саме вона запрошує велику кількість учасників і знаходить спонсорів, які допомагають обдарованим дітям, що проживають у сільській місцевості, проявити свої таланти і в майбутньому стати відомими співаками або танцюристами.
Метою фестивалю є кардинальне поліпшення становлення талановитих дітей в селах України, які не мають можливостей заявити про себе як творчі особистості в умовах комерції всіх престижних конкурсів, фестивалів. Програма фестивалю передбачає створення умов для пошуку і підтримки, для самореалізації творчих можливостей кожної селянської дитини.

X