календар подій

Календар подій

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Ігор Васильович Кондратюк народився 14 березня 1962 року в с. Пригір'я Високопільського району Херсонської області. В шкільні роки у нього виявились музичні здібності – співав у шкільному хорі, грав на бас-гітарі, організовував новорічні капусники. У 1979 році із золотою медаллю закінчив Каланчацьку середню школу № 1, мріяв стати астрономом.

Навчався на радіофізичному факультеті Київського державного університету ім. Т. Г. Шевченка, отримав диплом за  спеціалізацією «Оптика твердого тіла». Студентське життя Ігоря Кондратюка було активним і різноманітним за інтересами. Разом з друзями він знімав любительські фільми,  створив «СТЕМ-балаган» і навіть їздив на гастролі в Чернігів, працював в будзагонах в Тюмені і на цілині в Казахстані, подорожував пішки Кавказом і Кримом, проте не забував про навчання.

Після закінчення університету працював науковим співробітником відділу молекулярної біофізики Інституту молекулярної біології та генетики НАН України. Ігор Кондратюк - автор більше сотні наукових праць із молекулярної біофізики. У 1996 році захистив звання кандидата біологічних наук.

Кардинально змінила  подальшу долю молодого науковця участь в телевізійному клубі ерудитів «Що? Де? Коли?», членом якого він став у 1985 році.

На питання  «Як ви потрапили до «Клубу знавців»?» сам Ігор Кондратюк в одному з інтерв’ю відповів так: «У дитинстві дивився по телевізору всі пізнавальні передачі, багато читав. Моєю улюбленою книгою був «Атлас світу». У 1975 році на телебаченні вперше з’явилася програма «Що? Де? Коли?», я не пропускав жодного випуску. Коли вчився на 5-му курсі університету, нас попросили зустріти делегацію «Клубу знавців». Після цього ми були запрошені на зйомки «Що? Де? Коли?» у Москві, а потім брали участь у відборі знавців. Мене і вибрали за логічне мислення».

Із 1990 року Ігор Кондратюк працює на телебаченні спочатку як редактор, шоумен по роботі з публікою та помічник ведучого в програмах «Любов із першого погляду» і «Брейн-ринг» телеканалу «Останкіно» (Москва). Згодом був  співорганізатором і ведучим матчів ігор  «Що? Де? Коли?» та «Брейн ринг» серед зірок України, Білорусії та Росії на УТ-1.

Впродовж  кількох років вів телегру «5+1» на каналі УТ-3, телегру «Програма передач на завтра» (телеканал УТ-1),  був співавтором і ведучим програми «Іграшки для вулиці» на «31 каналі» (Москва).

Популярність в Україні Ігорю Кондратюку принесла програма для молоді «Інтелект-шоу LG „Еврика!“», в якій він працював ведучим і головним редактором. Дуже вдалим виявився і  «Телевізійний проект «Шанс», одним з авторів ідеї і продюсером якого був Кондратюк. За сім років існування програма, у якій людей з вулиці за один день перетворювали на зірок, одного разу змінила канал і увесь час виходила в недільний прайм-тайм із високими рейтингами.

 З 1999 року і донині він — співавтор, продюсер і ведучий програми «Караоке на майдані» (телеканали «Інтер», «1+1»), зокрема, в 2006 році вів програму «Караоке на Арбаті» на ТВЦ  (Москва). Був членом журі в проектах «Україна має талант», «Х-фактор» на каналі «СТБ».

Багато їздить по Україні, охоче спілкується з молоддю, вболіває за долю обдарованих юнаків і дівчат, які прагнуть досягти успіху в шоу-бізнесі. Перебуваючи в Херсоні на зйомках програми «Карооке на майдані», дав своїм молодим землякам таку пораду: «Це міф, що у шоу-бізнес пробиваються лише через ліжко та гроші. Я ж, звичайний хлопець з села, зумів самотужки чогось досягнути. Просто потрібно не лише мріяти, а жити цією мрією. Навіть попри певні труднощі та невдачі, ніколи не здаватися і працювати, у першу чергу над собою».

Володар шести нагород «Телетріумф», нагороджений  призом «Кришталева сова» клубу «Що? Де? Коли?».

Мешкає у Києві, любить подорожувати. Одружений, має трьох дітей: синів Сергія та Данила, доньку Поліну.  Вважає себе романтиком і оптимістом: «Як натура романтична вірю в прекрасне майбутнє, у свою мрію і в те, що немає нічого неможливого».

Лубчак В. «Люблю рідну Херсонщину!» : Інтерв’ю з І.Кодратюком // Новий день. – 2010 – 3 серп.

  • igorkondratjuk.com/ukr/home
  • teleprograma.org.ua/x-faktor/novyny-x-faktor/tsikavi-fakty-z-zhyttya-ihorya-kondratyuka/
  • uk.wikipedia.org/wiki/Кондратюк_Ігор_Васильович
  • www.citylife.com.ua/index.php?id=6&tid=61&art=77
  • www.newday.kherson.ua/2010/08/08/ekskljuzivne-ntervju/
  • www.rpd.univ.kiev.ua/downloads/rff.live/rff.live-33.pdf
X