календар подій

Календар подій

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Призма-Фест. Майстерня молодих митців

Призма-Фест. Майстерня молодих митців

У травні 2019 року молодіжна громадська організація «Призма» влаштувала у Херсоні в парку Маргєлова І Всеукраїнський фестиваль «Prizma-Fest, майстерня молодих митців».
У 2021 році відбулося два фестивалі: запланований на травень 2020-го через тогорічний весняний локдаун перенесли на червень 2021-го, а у серпні відбувся вже третій фестиваль, який присвятили Дню авіації та 30-й річниці Незалежності України. Саме тому була обрана тематика заходу: «Польоти ві сні й наяву».
У рамках фестивалю з авторськими роботами виступають поети, музиканти, гурти, проходять художні виставки та виставки майстрів декоративно-вжиткового мистецтва, презентують театральні доробки.
Під час фестивалю для маленьких і дорослих гостей проводяться цікаві майстер-класи, кожен охочий може придбати сувенірну продукцію ручної роботи.
На Третю майстерню «Prizma-fest» завітала представниця аеропорту «Херсон» Надія Гунько. Надія привітала молодь із Днем авіації, подякувала за ініціативу приурочити захід до професійного свята та вручила засновниці фестивалю, голові молодіжної громадської організація «Призма» Наталі Уваровій Подяку від аеропорту.
Натомість молодь подарувала Надії Гунько сувенір, виготовлений власними руками – літачок, який розмальовувався протягом заходу на фестивальній локації херсонською художницею Валерією Овчаренко.
Майстерня молодих митців об’єднує і досвідчених творців (поетів, музикантів, художників, артистів) і початківців-аматорів. Ця платформа дає змогу повчитися і перейняти досвід у різних напрямах мистецтва всім бажаючим.
Вдень на молодіжному заході виступають гурти в акустиці. А ближче до вечора – потужні й запальні рок-гурти.

X