календар подій

Календар подій

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Мар‘яна Кривошей навчається в 9-А класі школи #55 м. Херсона. І, скільки пам‘ятає себе - завжди малювала, постійно була учасником багатьох конкурсів та виставок дитячої творчості. 
Як і більшість однолітків, вона захоплюється анімацією та комп’ютерними іграми. Тож, не дивно, що саме їх герої стають прототипами малюнків та ліплення дівчинки. Ліпити Мар’яна почала давно і отримує від цього величезне задоволення. Вона вважає, що це поклик її душі. Крім того, ліплення допомагає їй розвивати моторику рук та поліпшує зір (як говорить лікар).
Мар’яна зізнається, що ідея того чи іншого сюжету народжується всередині неі - і тоді вона реалізує її. Поштовхом може бути перегляд цікавої програми про навколишнє середовище,  чергова комп’ютерна гра, анімація тощо. 

І не дивно, що про кожного героя своїх робіт вона може детально і довго розповідати. Кожному вона додає щось від себе, що на її думку, органічно вплітається чи відповідає загальному сюжету. 

Так, маленьких космонавтів із гри Among us руки Мар’яни перетворили на безстрашну, веселу команду, якій під силу виконати головне завдання - знайти на космічному кораблі самозванця.

Героїню іншої своєї роботи - Канну Камуі - дівчина "впіймала" в момент, коли по дорозі до школи вона чи не вперше в житті задивилась на метелика і була здивована та захоплена.

Мегумін - архімаг із клану Червоних магів аніме «Цей прекрасний світ» підкупила Мар’яну своїм розумом та проникливістю. А от те, що Мегумін не володіє своїми емоціями, втрачає контроль над почуттями,  читається по фігурі та позі героїні, у якій її зобразила авторка.

А ось лісові духи - Агранари з гри Genshin impact вийшли кумедними та веселими. І відразу ж по їхньому вигляду можна зрозуміти, що вони здатні перетворюватись на дерева та рослини і спілкуватись із собі подібними.

Серед робіт Мар’яни багато малюнків до аніме/манга: це і портрет Ясіро Нене із манга/ аніме «Туалетний хлопчик Ханако-кун», і Габріеле Вайт Тенма - головний персонаж аніме/манга «Габріель кидає школу» та інші. Всі вони неординарні особистості з сильною харизмою, тож працювати над їхніми образами Мар’яні було цікаво, хоча й не просто.

  

Творчість рятувала Мар’яну від відчаю та суму за друзями і рідною школою в часи окупації. Вона почала освоювати нові сучасні матеріали для ліплення, реалізувати нові задуми та ідеї. 
Тож, побажаємо їй творчого зростання, підкорення нових висот у житті та мистецтві. З нетерпінням чекаємо нових робіт!

X