календар подій

Календар подій

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Перший телевізійний фестиваль дитячої та юнацької творчості «Таврійська зірка»

Перший телевізійний фестиваль дитячої та юнацької творчості «Таврійська зірка»

У 2013 році у талановитих дітей Херсонської області з’явилася унікальна можливість показати свої творчі здібності не тільки зі сцени, але і з екранів телевізора. Телеканал «ТВій ПЛЮС» за підтримки голови облдержадміністрації, Херсонської міської ради, Новокаховської міської ради, Жіночого клубу «Ініціатива», ТРЦ «Фабрика» організував перший телевізійний фестиваль «Таврійська зірка». Протягом року більше тисячі талановитих дітей Херсонщини віком від 5 до 18 років брали участь у відбіркових турах фестивалю. Вони знімали кліпи у студії телеканалу та брали участь у майстер-класах із професійними музикантами і педагогами, змагались в таких номінаціях, як вокал, хореографія, театральне та музичне мистецтво.
Урочисте завершення телепроекту – гала-концерт на одній з головних сцен міста Херсона, де за результатами смс-голосування були названі переможці. Окремих учасників запросили на столичне шоу «Голос країни. Діти».
Cьoгoднi фecтивaль «Taвpiйcькa зipкa» – єдиний зa cвoїм фopмaтoм в Укpaїнi i тeлeкaнaл «TBiй ПЛЮC» мaє cвiдoцтвo пpo aвтopcькe пpaвo.
Телеканал «Твій ПЛЮС» відійшов від шаблонів і стереотипів. За словами генерального директора телеканалу, заслуженого журналіста України Лариси Кравченко: «Головне завдання фестивалю «Таврійська зірка» – це пошук і подальший розвиток таланту у дітей Херсонщини. Ми хочемо подарувати дітям справжнє свято, яке вони запам’ятають на все життя. Ми не будемо ділити дітей на кращих і гірших – кожен отримає можливість підкорити наших телеглядачів своїм талантом».
Фестиваль має на меті демонструвати кращі зразки дитячої та юнацької творчості в галузі національної культури та мистецтва засобами масової інформації, сприяти можливості аудиторії глядачів у прямому ефірі висловити свою думку щодо творчості юних учасників, формуванню у глядачів широких естетичних смаків, культури спілкування, пропаганді таких загальнолюдських цінностей як любов до Батьківщини, турбота про підростаюче покоління, милосердя.
Конкурс проходить у 4 етапи:
І етап – відбір дітей в навчальних та позашкільних закладах, школах-інтернатах, дитячих будинках сімейного типу (здійснюється адміністрацією закладу), а також за ініціативи окремих виконавців для участі у ІІ етапі;
ІІ етап – (конкурсно-тренувальний) проведення майстер-класів, професійна допомога у підготовці конкурсної творчої програми та відбір кращих виконавців за номінаціями (на базі дитячих оздоровчих таборів Херсонської області); зйомка відеороликів з переможцями ІІ етапу;
ІІІ етап – (інформаційний та відбірний) трансляція відеокліпів дітей із візитівками та контактами для голосування на телеканалі «ТВій ПЛЮС»;
ІV етап – церемонія нагородження, гала-концерт на одній із сцен міста Херсона за участю переможців, учасників усіх етапів Фестивалю (за рішенням Оргкомітету), зразкових і народних творчих колективів та гостей Фестивалю.
Головними відмінностями телефестивалю «Таврійська зірка» від інших проектів стало те, що протягом всього часу учасники мали можливість знімати власні відеокліпи, брати участь у майстер класах із провідними вокалістами та хореографами, гастролювати берегом Чорного моря. Понад п’ять тисяч талановитих дітей області відкрив телефестиваль «Таврійська зірка» за час існування.
Попри карантин у 2020 році черговий сезон телефестивалю все ж відбувся. Заходи відбувалися з дотриманням карантинних вимог, кількість присутніх в залах була обмежена.

X