календар подій

Календар подій

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Опалені війною обласний фестиваль військово-патріотичної творчості

Опалені війною обласний фестиваль військово-патріотичної творчості

У селищі Горностаївка щорічно до дня Перемоги проводиться обласний фестиваль військово-патріотичної творчості «Опалені війною». Фестиваль бере початок з 2005 року. Започаткували його: учасник бойових дій в Афганістані  Анатолій Пономарьов, начальник відділу культури і туризму Олена Червенкова, начальник соціального забезпечення громадян Світлана Стадник, провівши конкурс воєнно-патріотичної пісні. Згодом він переріс в обласний фестиваль. Одними з співзасновниками щорічного фестивалю-конкурсу є Херсонська обласна та Горностаївська районна громадські організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів).
Завданням конкурсу є виховання у населення Херсонської області патріотичного ставлення до духовної спадщини українського народу, популяризація музичних творів, що відображають визвольну боротьбу українського народу за волю і незалежність у різні часи.
Щоб взяти у ньому участь, до Горностаївки щороку  з’їжджаються з усієї Херсонщини ветеранські колективи, самодіяльні автори, воїни-інтернаціоналісти, дитячі танцювальні та хорові колективи, вокальні гурти, солісти, у репертуарі яких є твори воєнної тематики, сучасні пісні про війну, афганські пісні, твори про мир та любов до Батьківщини.
Caмoбутнi, яcкpaвi тaлaнти з paйoнiв тa oб’єднaниx тepитopiaльниx гpoмaд Xepcoнщини дeмoнcтpують глибину тa бaгaтoгpaннicть пaтpioтичнoї пicнi, тeмaтичнoгo тaнцю тa xудoжньoгo cлoвa, пpиcвячують їx cмiливим вчинкaм зaxиcникiв нaшoї Бaтькiвщини в чacи Дpугoї cвiтoвoї вiйни та нoвим гepoям cучacнocтi – вoїнaм aнтитepopиcтичнoї oпepaцiї.
5 травня 2021 року на базі Горностаївського селищного Будинку культури відбувся ювілейний XV щорічний обласний конкурс військово-патріотичної творчості «Опалені війною».

X