До Міжнародного дня поезії та 95-річчя видатної української поетеси Ліни Костенко фахівці відділу соціокультурної діяльності Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім Б.А. Лавреньова у співпраці з літературним гуртком Херсонського економіко-правового фахового коледжу організували літературну вітальню "Поезія – це завжди неповторність".
Захід розпочала керівниця гуртка Тетяна Чистик, яка повела учасників у дивовижний світ поезії. Вона розповіла про зародження поетичного мистецтва ще в античні часи, коли поезія існувала у формі усних епосів та пісень, передаючи історії поколінь. Особливу увагу приділили українській поезії, що пройшла довгий шлях від народних дум і творчості Григорія Сковороди до класиків XIX століття – Тараса Шевченка, Івана Франка, Лесі Українки.
Друга частина зустрічі була присвячена життю і творчості Ліни Костенко – однієї з найяскравіших постатей української літератури. Студенти дізнались про її дитинство, юність та нелегкий шлях у літературі, боротьбу за право на власний голос у часи радянської цензури, «мовчання» у 70-80-х роках та повернення до активної творчої діяльності. Присутні отримали інформацію про такі знакові поетичні збірки Ліни Костенко, як «Над берегами вічної ріки», «Маруся Чурай», «Берестечко», а також про її вагомий внесок у розвиток української інтелектуальної прози. Окремо говорили про особисте життя Ліни Костенко, її глибоке й ніжне кохання до Єжи-Яна Пахльовського і Василя Цвіркунова. Це кохання, сповнене взаємної поваги та захоплення, залишило відбиток у її творчості.
Фінальною частиною заходу стало живе спілкування з поетичним словом Ліни Костенко. Студенти проникливо читали її вірші, присвячені темі війни, незламності духу, любові та внутрішній свободі.
Декламували як гострі, пронизливі рядки про сучасні події, так і ліричні поезії, що передають глибину людських почуттів. Після цього учасники обговорили особливості поетичного стилю Ліни Костенко, її філософські мотиви та вміння створювати неперевершені художні образи.
Захід пройшов у теплій та натхненній атмосфері, залишивши у серцях учасників глибоке розуміння того, що поезія – це завжди неповторність, безсмертний дотик до душі.