календар подій

Календар подій

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Історії сьогодення «Життя за Україну»

04.12.2023

Напередодні святкування Дня Збройних сил України працівники відділу абонемента Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.А.Лавреньова провели для учнівської спільноти міста захід - історії сьогодення «Життя за Україну» на платформі ZOOM.

На вшанування пам'яті усіх загиблих захід розпочався хвилиною мовчання.

Бібліотекар нагадала визначні дати утворення міністерства оборони, початку створення Збройних сил України та затвердження документів, які регулювали становлення, розвиток та всебічне забезпечення національної безпеки.

Підкреслила величезний внесок першого міністра оборони України генерала-майора авіації Костянтина Морозова, який першим склав присягу на вірність Україні та провів фундаментальну роботу з будівництва та розвитку військової справи України.

Затамувавши подих, учні слухали історії про сміливих та мужніх Герої України, які боронять нашу країну, не шкодуючи свого життя та здоров’я кожен день зустрічаються з ворогом. Згадали Біжана Шаропова, що загинув, зупиняючи ворога на Харківщині; Павла Думанського - 19-річного хлопця, який прикрив своїх побратимів від танку; Тетяну Чубар –  навідницю САУ; льотчика-штурмовика Вадима Благовісного;  полковника Валерія Чибінєєва, який ціною власного життя врятував побратимів та забезпечив виконання завдання.

  

Вшанування пам’яті про загиблих воїнів – це наша вдячність за те, що ми можемо жити, працювати і любити.


X