календар подій

Календар подій

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Дива морських глибин

06.11.2023

Фахівці відділу соціокультурної діяльності  Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.А. Лавреньова запросили учнів ЗЗСО № 53 у мандрівку Світовим океаном. Вони підготували інформаційну подорож  «Дива  морських глибин» на платформі ZOOM.

  

Школярі поринули у загадковий світ морських глибин. Спочатку вони ознайомились з історією підводних апаратів, завдяки яким можна спуститися на морське дно. Згідно з історичними літописами перше занурення під воду в IV столітті до н. е. здійснив Олександр Македонський. Про конструкцію його апарату відомо мало, окрім того факту, що він був зроблений зі скла.  Учні отримали цікаву інформацію про різноманіття організмів, які живуть на дні океанів і морів . Взяти хоча б глибоководну акулу, або схожого на чудовисько ідіаканта, лякаючого червоним світінням так званих заочноямкових фотофорів! Дізнались про найдавніших представників морської фауни - медуз, назва яких з англійської перекладається як «желейні риби». 

  

Під час «мандрівки» учні побували у підводному музеї мистецтва в Канкуні та познайомились з тематичним переглядом літератури. Розповідь бібліотекарки супроводжували цікаві відеоролики: «Дивовижні медузи», «Музей мистецтва в Мексиці».

  

Наприкінці заходу всі присутні прийшли до висновку, що лише  спільна турбота про морське довкілля стане перешкодою до вимирання багатьох видів рослин і тварин та дозволить майбутнім поколінням насолоджуватися красою, багатством і потенціалом Світового океану.

 


X