календар подій

Календар подій

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Екологічні сходинки «Знай! Люби! Бережи!»

14.04.2022

Фахівці відділу соціокультурної діяльності Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.А. Лавреньова у межах шкільного місячника екології підготували й провели для учнів шостого класу ЗЗСО № 4 онлайн екологічні сходинки "Знай! Люби! Бережи!" на платформі ZOOM. 

Цей захід був приурочений до Всеукраїнського дня довкілля, який відзначають в Україні щорічно у третю суботу квітня, починаючи з 1999 року. Головна мета свята – підвищення рівня свідомості українців у питаннях, що стосуються збереження безпеки навколишнього середовища. 

Екологічні сходинки "Знай! Люби! Бережи!"  допомогли школярам дізнатися, що довкілля – це всі живі та неживі об’єкти, що природно існують на Землі або в деякій її частині. Земля, вода, повітря, флора і фауна – все це довкілля, на стан якого впливає маса чинників. Ще бібліотекарі донесли до учнів емоційний образ Землі — колиски людства, яка народжує прозорі струмки й потоки, носить на собі океани, хмари та їхні тіні, розкривається жерлами вулканів, пускає в небеса птахів, приймає в себе всі сніги й дощі, дає всьому життя. Переглянувши відеоролик, школярі побачили, як наша планета виглядає з космосу. 

Учні також розширили свої знання завдяки добірці цікавинок про унікальні якості води та її роль в житті людини, про економію води у побуті та наслідки засмічення берегів у масштабі планети. Присутніх вразив відеоролик «Забруднення Світового океану». 

Наприкінці заходу було зроблено висновок, що кожен із нас повинен дбайливо ставитись до природи, раціонально використовувати водні ресурси свого міста, своєї країни, а це означає - всієї планети Земля. Це не лише покращить екологічну ситуацію, але й створить прекрасний настрій, принесе величезне моральне задоволення, викличе почуття поваги до себе та інших.


X