календар подій

Календар подій

      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Книжкова виставка «Візьми свій стосик!»

25.01.2022

Відділ абонемента Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.А.Лавреньова підготував для своїх читачів виставку нових надходжень «Візьми свій стосик!». Як можна не поділитися радістю від книжкових новинок? Це ж неймовірно приємно – вдихнути запах новенької книжки, першим погортати її сторінки. Проте є одна проблема – очі розбігаються від від кількості новинок і дуже важко зупинитися на  якійсь одній книжці. Тож, бібліотекарі вирішили допомогти читачам з вибором: на виставці представлені стосики, що містять рекомендації, за якими читач має змогу обрати собі книжки з тематики, якій він віддає перевагу.

Чи любите ви книги жахів? Добре лякатися взимку, коли на вулиці завірюха, свище вітер, а ти сидиш собі на дивані, під теплою ковдрою, з книжкою в руках – і тремтиш від жаху. Тож, ми рекомендуємо вам добірку «Король жахів продовжує дивувати» С. Кінга, куди входять «Коли впаде темрява», «Вовки», «Загублені землі», «Що впало, те пропало».

У вас є «список бажань» з книжок, які хочете прочитати? Придивіться до стосика «Книга, яку я чекала»! Зверніть увагу на неперевершену історію, справжній портрет жіночої дружби в романі  Е. Ферранте «Історія втечі і повернення»  -   продовження романів «Моя неймовірна подруга» та «Історія нового імені».  А ще – на книгу фантастичних романів С. Маас «Двір шипів і троянд» про дівчину Фейру,  яка одного разу змушена покинути сім'ю та пройти крізь стіну до світу Фейрі; надзвичайну історію кохання «Закоханий привид» письменника М. Леві. 

Якщо ви цікавитесь історією, то стосик «Неприкрашена правда» саме для вас. Лоренс Ріс у своїй книзі «Гітлер і Сталін. Тирани і Друга світова війна» вмістив   сповіді тих, хто був свідком правління двох тиранічних історичних постатей. Роман М. Іванцової «Намальовані люди» - хроніка зими 2013-2014 рр. про звичайних людей, поставлених у незвичайні обставини. «Чорнобильський роман» А. Демського — результат понад десяти років творчої роботи і десятиліть розмислів та досліджень. Автор перемежовує історію кохання і флірту глибокими екскурсами в історію Чорнобиля і не тільки. 

Як пізнають життя, дорослішають, помиляються, вчаться дружити, спілкуватися, переживають перші закоханості й перші життєві труднощі підлітки – про все це в добірці «Саме для бунтарок».

Для легкого читання  пропонуємо книжки зі стосика «Читається на одному подиху». А саме: Д. Бовен «Світ очима кота Боба», А. Кокотюха «Розбите дзеркало», А. Ляхович «Чорти лисі», Юн Ха Лі «Драконова перлина» та інші.

На виставці ще багато інших стосиків чекають на вас: «Крутезний сюжет», «Усі рецензії на 5 з 5», «Ця історія дійсно чіпляє», «Варта вашого часу», «Ця точно приємно вразить» та ін.

 Тож, хутчіш до бібліотеки обирати свій стосик! 
 


X