календар подій

Календар подій

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Теплі долоні довіри

13.01.2022

У межах діяльності Центру соціально-психологічної та правової підтримки молоді Херсонська обласна бібліотека для юнацтва ім. Б.А. Лавреньова разом з Корабельною районною у місті Херсоні радою організували свято «Теплі долоні довіри» для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах. 

Привітали учасників заходу голова Корабельної районної у місті Херсоні ради Наталія Чорненька та начальник служби у справах дітей Корабельного району Світлана Котько. Голова відділу Синодального управління військового духовенства Православної церкви України в Херсонській області отець Ігор благословив присутніх та розповів про цикл зимових свят від Різдва до Водохреща. 

Працівники книгозбірні підготували цікаву програму з вікторинами, рухливими іграми та ворожіннями. Діти із захватом брали в них участь, за що отримували солодкі призи. Щедрівками їх вітали студентки-практикантки Херсонського фахового коледжу культури та мистецтв.

 

Усіх гостей порадували пісні у виконанні вихованців школи сучасного вокалу «Soloway» - гурту «Квест» під керівництвом заслуженого діяча естрадного мистецтва України, члена Міжнародної асоціації викладачів вокалу, засновника школи сучасного вокалу «Soloway» Артема Солов’я. Щирі оплески аудиторії викликав і виступ ансамблю «StaR_Line» (керівник - заслужений діяч естрадного мистецтва  Софія Рябенко).

 

Зимові свята тривають, тож у Щедрий вечір діти отримали подарунки від Корабельної районної у місті Херсоні ради. Присутніми на заході були і фахівці Сектору протидії домашньому насильству Херсонського районного управління поліції старший інспектор, старший лейтенант поліції Анна Павленко та інспектор, лейтенант поліції Олександр Євдощак. Вони провели з дітлахами гру «Долоньки доброти»: хлопчики і дівчатка писали свої бажання на різнокольорових паперових долоньках, а затим отримували теплі рукавички.

 

Свято в бібліотеці «Теплі долоні довіри» для дітей, що потребують особливої турботи й підтримки суспільства, відбулося в насправді теплій атмосфері, подарувало всім гарний настрій, а ще – фото на згадку.

 


X