календар подій

Календар подій

      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Виставка-колаж «Магія зимового читання»

24.12.2021

Працівники відділу абонемента Херсонської  обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б. А. Лавреньова напередодні новорічних свят підготували книжкову виставку-колаж «Магія зимового читання». 

Свята наближаються, а разом з ними – святкові історії.  Поринути в зимову атмосферу допоможуть кннижки з розділу «Чарівні історії», де читачі знайдуть такі художні твори: С. Джіо «Ожинова зима», Д. Сеттерфілд «Тринадцята казка», М. Хелпрін «Зимова казка» та ін. 

 

Можете уявити собі зиму без Різдва, сповненого ароматів, смаків та незабутніх традицій? Авжеж, ні! Варто розгорнути книжку «Найкращі різдвяні історії» і все навколо сповниться різдвяним духом, адже в ній йдеться про справжні різдвяні чари. Цікавим є збірник різдвяних історій «Львів. Смаколики. Різдво» українських письменниць про кохання, про хвилини, що змінюють розклад життя, про передчуття дива, що от-от станеться. Якщо ви хочете потрапити в атмосферу засніженого гуцульського села, варто прочитати «Різдвяного янгола» Я.Терлецької та Г. Петросаняк. Ці та інші книжки зібрані в розділі «Різдвяні смаколики для читання».

Зачаруватися зимовою казкою, повірити в чаклунство й просте людське добро читачі зможуть у розділі «Казки під ялинку». Він пропонує добірку прекрасних книжок, які неодмінно порадують дітей і гарантують святковий настрій всій родині: М. Морпурго «Сніговик», Л. Вороніна «Різдвяна казка», Н. Пашинська «Різдвяні історії під подушку», Д. Стуцмен «Малюк Санта». 

Навіть на тих, хто залишається на свята вдома, чекають «Зимові пригоди»! Найменші книголюби зможуть разом з персонажами книжки Г. Манів «Киці-мандрівниці  На боці добра» розшукати Святого Миколая, врятувати Різдво та вилікувати бабусю Зиму. Підліткам буде цікаво дізнатися хто такий Перелесник -  Могутній Король чи бентежна істота, яка шукає свого місця у світі? Варто розгорнути  книжку М. Рибалко «Марічка і Червоний Король», щоб стати учасником захопливих пригод і дивовижних подій.

Готуючись до свят, не забудьте відвідати бібліотеку, щоб отримати запас магії зимового читання! Вітаємо з прийдешніми святами й чекаємо всіх у відділі абонемента!
 


X