календар подій

Календар подій

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Travel-тур «Греція - країна міфів та легенд»

08.10.2021

Продовжує свою роботу Пункт європейської інформації в Херсонській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Б. А. Лавреньова. В межах його діяльності пройшла чергова європейська студія «Дружня Греція».

У ході travel-туру «Греція – країна міфів та легенд» учні мали змогу дізнатися багато цікавих фактів про колиску сучасної цивілізації, країну сонця, батьківщину математики, філософії, літератури та театру.  

Мандруючи Грецією, старшокласники пригадали стародавні міфи, пов’язані з певними місцями. Особливо їх вразив дивовижний острів Крит, де народився Зевс, жив Мінотавр, де знаходиться найбільший в Європі гірський каньйон. Зацікавила інформація про святу гору Афон - одне з найзагадковіших місць, оточене легендами. За однією з них гора піднялася з морських глибин за велінням бога Посейдона. За іншою - Титан під час повстання скинув величезний камінь, який і став горою Афон. Мандрівників порадувала своїми пейзажами та містичними історіями  гора богів –  Олімп.

 

Учні віртуально відвідали популярні музеї країни, а саме: знаменитий Акрополь, великий виставковий комплекс HELEXPO у Салоніках тощо. Також на читачів чекали  інформація про гімн, прапор, герб та державний устрій Греції, розповідь про основні риси характеру греків та особливості грецької кухні.  Travel-тур  супроводжувався цікавими відеороліками та національною грецькою музикою.

 

Пункт ЄІ та «Європейські студії» продовжують свою роботу, тож слідкуйте за нашими новинами.


X