календар подій

Календар подій

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Зустріч творчої молоді в MoNoLit club

25.06.2021

25 червня MoNoLit club Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б. А. Лавреньова гостинно відкрив свої двері для творчої молоді нашого міста. "Твій творчий вечір" – саме таку назву мала четверта зустріч монолітівців, під час якої кожен з присутніх мав змогу продемонструвати свій талант. У "Лавреньовці" цього вечора звучали пісні та авторська поезія, знайомились із "графічними казками" херсонської художниці та зустрічали саму Фріду Кало, але про це трохи згодом. 

Зустріч розпочалася зі знайомства із солістом театру жестової пісні ШАНС Херсонського базового медичного фахового коледжу Михайлом Хариком, який своїм драйвовим виступом задав тон на весь вечір. Незвичне для більшості присутніх виконання пісні за допомогою жестів у поєднанні з музичним та світловим оформленням монолітівці оцінили найгучнішими оплесками. А Михайло ще раз довів: якщо ти любиш музику, ніщо не буде перешкодою для її виконання.

Херсонська художниця й майстриня Юлія Балуда  презентувала виставку своїх картин у графічному стилі. Під час інтерв'ю Юлія розповіла про джерела натхнення та про історію створення полотен:   "Кожна картина - це окремий світ, окрема казка. Я лиш об'єднала їх в одну виставку графічним стилем, від цього й пішла назва "Графічні казки"". До речі, виставка картин Юлії діятиме до 11 липня у відділі мистецтв бібліотеки, тож запрошуємо всіх бажаючих до мандрів казковим світом. 

Блок "Поетичний мікрофон" відкрив Іван Березка. Цей талановитий хлопець пише не тільки українською, в поетичному доробку – вірші та поеми англійською й німецькою мовами. Для кращого розуміння своєї творчості Іван не тільки презентував поезії, а й пояснив, чим надихається під час написання того чи іншого вірша. Продовжила виступи неймовірна Юлія Веребренська. Під час того, як вона читала свою поезію, пішов дощ. І цей звук став найкрутішим музичним супроводом для творів Юлії. 

 

Родзинкою вечора була вистава "Студії 18+" Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Куліша "Frida. In flight" – сучасна українська драматургія за авторства Лєни Лягушонкової та Каті Пенькової. Вступне слово взяла режисерка Олена Іванова, яка розповіла про ідею вистави та учасників студії, які є аматорами. Сама ж вистава розповідає про життя Фріди Кало - мексиканської художниці, що зображала місцеву культуру, поєднуючи стилі кубізму, символізму та сюрреалізму. Найбільш відома вона своїми автопортретами. Несподіванкою була участь у виставі художниці Юлії Балуди, яка зіграла роль самої Фріди.

Закінчився вечір традиційним частуванням та кавою від KAVOVAR, обговоренням наступної зустрічі, яка відбудеться 23 липня о 18:00. Тож, слідкуйте за анонсами у соціальних мережах (інстаграм - mono_litclub), щоб не пропустити наступної вечірки!

Дякуємо нашим друзям за підтримку:
KAVOVAR – свій рецепт щастя для ідеального дня!
Креативна агенція SLON event
Палац молоді і студентів ХОР


X