календар подій

Календар подій

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Відеовиставки «Письменники-земляки – червневі ювіляри»

24.06.2021

Продовжуючи цикл книжкових виставок «Письменники-ювіляри Херсонщини», працівники інформаційно-бібліографічного відділу Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б. А. Лавреньова підготували відеовиставки-вітання письменникам-землякам – червневим ювілярам.

25 червня 2021 року відзначають 80-річні ювілеї знані у Таврійському краї майстри художнього слова – Олександр Бутузов і Петро Питалєв.

Творчість ювілярів презентують відеовиставки «Літературна терапія Олександра Бутузова» та «Вірус творчості Петра Питалєва».

Олександр Бутузов народився в Херсоні, тут закінчив школу та ще в юнацькі роки захопився поезією. Згодом отримав медичну освіту. Відтоді ніколи не полишав улюблені справи життя – практику лікаря-психотерапевта та літературну творчість. Психотерапію вважає настільки близькою до літератури, що навіть розробив власну теорію та написав статтю «Лікування книгою», а свою поезію позиціонує як філософську. На сьогодні у творчому досьє Олександра Глібовича понад 20 збірок поезій.

Петро Питалєв родом з Росії, а з сімнадцяти років другою батьківщиною для нього стала Україна. Петро Іванович –  відомий поет, прозаїк, драматург. А ще – людина, закохана в  море, адже морській тематиці присвячено чимало творів митця. У його творчому доробку – близько тисячі віршів, десятки поем, віршованих повістей, перекладів, посвят, епіграм, експромтів. 

У відеовиставках представлені поетичні та прозові збірки майстрів слова, колективні збірники, до яких увійшли їх твори, короткі біографічні відомості, нотатки з творчих досьє, вибрані вірші та фотоматеріали.
Тож, щиро вітаємо ювілярів, а вас запрошуємо поринути у творчий світ митців. Переглянути відео можна на нашій краєзнавчій сторінці у розділі «Віртуальні виставки «Письменники-ювіляри Херсонщини» та на ютуб-каналі ХОБЮ ім. Б. А. Лавреньова за посиланням: «Літературна терапія Олександра Бутузова» та «Вірус творчості Петра Питалєва»

 

 


X