календар подій

Календар подій

      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Фантазії книжкового літа

23.06.2021

Працівники відділу абонемента Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.А. Лавреньова презентують читачам виставку-настрій «Фантазії книжкового літа».

Зазвичай школярі невдоволено мружаться, коли чують про список обов’язкової літератури для прочитання на літо. Як цьому заради? Бібліотекарі пропонують звернути увагу на такі книги: «В пошуках Аляски» Дж. Гріна, «Требізон. Літній семестр» Е. Дігбі та ше більше яскравого у добірці «Юначе, бери по три!».

Літо буває різним. Спекотним, дощовим, грозовим, помірним — хто знає, яким воно буде під час вашої довгоочікуваної відпустки. Але є один рецепт гарного відпочинку — чудова компанія. Обирайте компаньйонів з числа неймовірно захоплюючих книжок, представлених у розділі «Відпустка? Обирай компаньйона!»: «Море-океан» А. Барікко, «Ловець океану» В. Єрмоленка та інші.

Дитячя пригодницька література — це книжки, що дозволять відпочити від школи. І до речі, слово «дитячі» не означає, що це читання лише для малюків. Ці твори можуть бути цікавими і для дорослих: згадати власне дитинство або ж просто затишно провести вечір за книгою зі своєю дитиною. Бібліотекарі пропонують вам добірку книг «Гайда за пригодами!» в якій представлені: «Літня книжка» Т. Янссон, «Ангел у Пащі Диявола» Л. Генріксен, «Ганнуся у гості до лісовика» В. Рутківського та багато інших.

Літо триває і попереду ще багато цікавого. Тому не втрачайте часу та поспішайте за сонячними емоціями. Приємного читання!
 


X