календар подій

Календар подій

      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Крок за кроком до здоров’я

08.04.2021

Працівники відділу соціокультурної діяльності Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.А. Лавреньова  організували для учнів старших класів з вадами слуху Херсонської спеціальної школи Херсонської обласної ради інформаційну гру-вікторину «Крок за кроком до здоров’я».

 

Популярність здорового способу життя зростає з кожним днем усе стрімкіше, адже кожен хоче бути здоровим, відчувати силу та бадьорість не тільки свого духу, а й тіла. Під час заходу учні дізнались про переваги дотримання здорового способу життя, різноманітні  методи боротьби зі шкідливими звичками, зосередили свою увагу на тому, що здоров’я необхідно зберігати та зміцнювати, беручи на себе відповідальність за своє життя. 

 

Під час інтерактивного спілкування,  де  йшлося про  шкідливі звички, що негативно впливають на здоров’я, учні дійшли висновку:  здоровий спосіб життя - це запорука успіху. Старшокласники зіграли в гру «Розрізни», яка спонукала їх зрозуміти , наскільки важливо для людини бути здоровим, щоб повноцінно жити.  Вони мали можливість взяти участь у вікторині «Що я знаю про здоровий спосіб життя?», змагались у конкурсі «Як добре ви знаєте своє тіло?» та виконали вправу «Скріпка». Також була проведена психологічна гра, яка показала послідовність втягування молоді у коло вживання наркотичних речовин.

Наприкінці заходу учням був представлений перегляд літератури за темою заходу «Здоровим бути -  модно».

 
 


X