календар подій

Календар подій

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Оригінальне рукоділля Олени Мельник

19.11.2020

У відділі мистецтв Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.А.Лавреньова відкрилася виставка незвичайних та оригінальних робіт Олени Мельник «Творчість доступна кожному». Креативність та вміле використання Оленою, здавалось, зовсім не придатних для творчості речей вражає. Адже матеріалом для її робіт слугували звичайні штукатурка, шпаклівка, газети, гіпсокартон та безліч всякої всячини для рукоділля, яка завжди знайдеться у господарстві кожної жінки.

Насамперед, притягують увагу фоторамки, виготовлені в техніці скрапбу́кінг та оригінальні альбоми-скриньки для новонароджених з дорогими для кожної мами пам’ятними дрібничками, які стануть своєрідним оформленням сімейних історій.

До вподоби всім прийдуться і «ключниці», хоча нікому на думку не спаде, що виготовлені вони зі звичайних газетних трубочок та гіпсокартону. А поруч вражають квіти зі штукатурки та замок-світильник з пластикових пляшок та лотків для яєць. 

І, звичайно ж, милують око годинники – їх на виставці багато і зроблені вони з різноманітних матеріалів та на будь-який смак: і в техніці декупаж, і скрапбукінг, колажі з використанням шпаклівки і штукатурки тощо.

Невтомна рукодільниця демонструє і свої прикраси: сережки із бісеру, квітів в епоксидній смолі.

Політ фантазії Олени безмежний: їй все цікаво, хочеться спробувати все і відразу. Відрадно, що для цього є  час і бажання, а ще –  можливості інтернету, який і підштовхнув нашу землячку до рукоділля.  

Тож, запрошуємо до знайомства з цікавою виставкою – можливо її перегляд стане стимулом для заняття творчістю і для вас!


X